побудувати м’язи швидко – найкраща техніка для будівництва muscle_

Якщо ви хочете, щоб спалити жир і наростити м’язову масу швидко і ефективно, що вам потрібно зробити відповідну програму вправ. Майте на увазі, що найважча жиру, щоб позбутися від локалізовано жир або жир, який накопичується в певних ділянках тіла, таких як живіт. Дієта допоможе вам позбавитися від так званого легкого жиру або узагальнених жиру, але воно не є ефективним на усунення локальних жирових. Замість цього ви повинні прийняти ретельно розробленими навчальними протоколи, які створюють належні умови для позбавлення від жиру в області проблеми.

Причини локальні жирові накопичення є гормонами в організмі, що впливає на накопичення жиру: естроген, інсулін і кортизон. У той час як ці три гормони грають життєво важливу роль у належному функціонуванні тіла, вони також сприяти накопиченню вісцерального жиру в таких областях, як живіт. Наприклад, естроген жіночий статевий гормон, який сприяє збудження в той час як кортизон регулює функції організму, такі як кров’яний тиск і виділення інсуліну і, як правило, виділяються в кров під час стресу. З цих трьох гормонів, естроген є найгіршим злочинцем. Таким чином, з метою боротьби з надлишкового естрогену з організму, ви повинні виробляти більше тестостерону. Щоб виробляти більше тестостерону, необхідно прийняти регулярну програму навчання щільності. Це дійсно допоможе вам наростити м’язову масу швидше.

Щільність підготовка включає в себе робите підвищену кількість вправ у за той же період часу ви робите ваші регулярні тренування. Ви можете зробити це за рахунок збільшення кількості повторень ви робите за стільки ж часу, або робити ваш типовий рутинних, але в більш короткі терміни. Наприклад, якщо ви зазвичай робите 20 повторень конкретної вправи протягом 10 хвилин, зробити 21 або 22, стільки ж часу, і поступово рухайтеся вгору. Крім того, ви можете зробити 20 повторень, але прагнемо, щоб зробити їх за 9 хвилин, 30 секунд і зробити час все коротшим. Якщо поєднати це рутина з висококалорійною дієти, ви можете побудувати м’язи швидко.

З метою усунення підвищеного рівня кортизону або резистентність до інсуліну, вам доведеться робити конкретні варіації щільності навчання, спрямованих на вирішення таких проблем, таких як молочна кислота навчання або динамічного навчання. Ці тренування не тільки великі на скорочення надлишкової кількості цих гормонів, вони також є дуже ефективними для загального жиру.

Джон багате

Автор втрата ваги, здоров’я та фітнес-ентузіастів