побудова м’язової означає хорошу дієту

Два з найбільш цікавих і розчарування заявами, що люди роблять,, “Я просто хочу, щоб тон руки”, або “Я просто хочу втратити трохи жиру навколо мого живота / ноги / прикладом / ім’я.” Або цей, “Я не хочу, щоб отримати громіздкі, я просто хочу деякі м’язової.”

Проста істина полягає в тому, що всі три твердження є помилковими, слід бути милосердними – або маячною, щоб бути трохи суворим. Давайте не будемо жорстко, скажімо, що ці люди просто дезінформували. Існує немає такого поняття, як тонізуючі (що тонізуючий?). Там не місце скорочення. Том Венуто є велика стаття про виконання 1000 присідань в день. І якщо отримання громіздкі було легко, ми всі були б дуже великими.

Але, що будівництво м’язової, є щось, що ми можемо говорити.

Важка атлетика, силові тренування, бодібілдинг все робимо одну річ, і це зробить вас сильніше. По дорозі, в якості побічного продукту стають все сильніше, м’язи будуть рости. Невеликий відсоток, може бути, 10% чоловіків і 1% жінок отримають великі, як у бодібілдингу великий. Решта з нас отримає деякий розмір, більше, ніж середня ведмедя, але ні в якому грізлі.

Так що, як підняти і кинути виклик собі на кожному тренуванні, ваші м’язи будуть ставати все сильніше і трохи більше. Візуальний ефект буде важкий м’язи. Коли люди відчувають вас, ви будете здаватися менш, як зефір і більше як розмір яловичини. Це добре.

І все це м’язової – добрий право.

Так чому ж деякі дивляться – добре – громіздкі? Де м’язів визначення? І ви сказали, що отримання громіздкі це міф!

Ну, ось в чому справа, вправи зробити м’язи сильніше і компактніше. Дієта позбавляє жир з вашого тіла і показує його. Насправді, дієта дійсно, що робить м’язи сильнішими і компактніше.

Вправи знести ваші м’язи і дієти будує його. Просто, я розумію, тим не менш, вона має фундаментальне значення для створення більш компактною, зліше (у хорошому сенсі), ви. Два йдуть рука об руку.

Ви не можете просто поставила перед собою мету створення більш компактною, м’язова Вас, не маючи чистої збалансовану дієту, щоб надати всі поживні речовини. Ларрі Скотт говорив, що харчування було 80% бодібілдингу.

Якщо все, що ви зробили, віджимання, підтягування, падіння, одноногий присідання, глибоких присідань, хрумтить, хрумтить і зворотного; ви могли б зробити великий, поки ваша дієта була гарною.

Насправді, хороша дієта ваш страховий поліс. У той час, ви могли б найбільшу тренувань у світі, але якщо ви дієти страшно і ледачі, тоді у вас не буде жодного прогресу. Чистий збалансована дієта є ключем до створення худий, мускулисте тіло.

Хороша дієта не потрібна Hoodia або яблучного оцту завгодно. Хороша дієта складається з великої кількості води, багато овочів і фруктів, клітковини, складні вуглеводи, і збалансованим джерелом білка. Він не включає кукурудзяний сироп з високим вмістом фруктози, оброблених цукру, алкоголю, білого хліба, і фаст-фудів або Хо-хо. Добре, я буду боротися з вами на Хо-хо.

Таким чином, рівняння для побудови м’язової такий же, як все сильніше: навчання максимального зусилля плюс хороша дієта плюс багато інших рівних велике, сильне тіло. Не може розбити це.