плече тренування процедур – 5 порад для безпечної та ефективної тренування плеча

Правда в тому, що середній культурист не мають поняття, як їх м’язи плеча дійсно працюють. На відміну від біцепси або трицепси, м’язи плеча являють собою складну групу м’язи. До цих пір найбільш поширеною травми, пов’язані з плеча ротатора травм манжети. Обертає манжети плеча є група м’язів, які стабілізують плече.

Травма плеча манжета, як правило, в результаті надмірного набору атлетика, спробі підняти більшу вагу, ніж ви можете впоратися і з слабо розвинутою протилежні м’язи спини.

Ось кілька порад для ефективного здійснення тренування плечей, які будуть максимально м’язової маси і звести до мінімуму ймовірність травми:

1.Balance підготовки верхньої частини тіла. Це означає, що кожне натискання плеча вправи повинні супроводжуватися принаймні один набір веслування. За балансуванню натисканням набори з додатковими веслування встановлює Вас дійсно допоможе збалансувати м’язи плечового пояса.

2.Limit ваших наборів підйомних не більше 6. Занадто багато наборів Дана вправа може викликати м’язову тканину погіршуватися, а не розвиватися. Іншими словами, ви можете реально змінити ваш ріст м’язів з занадто багато вправ.

3.Take 6 або 7 глибоких вдихів між окремими наборами. Як правило, це становить близько 60 секунд між підходами і дає м’язам просто час, необхідний для відновлення, перш ніж перейти до наступного набору.

4.Do не менше 2 легка вага плеча тренувань на місяць. Легка вага тренувань збільшити витривалість м’язів і витривалість, і це знижує шанси вашого зв’язок прив’язка під час важкого тренування ваги.

5.Rotate ваші вправи для плечового щоразу тренування. Це означає, що кожне плече тренування повинні бути в іншому порядку, ніж попередні тренування. Обертові вправи плеча змушує ваші м’язи працювати більше, випадково яке означає поліпшення м’язового розвитку.

На додаток до цих основних наступні поради, не забудьте також дотримуватися збалансованої дієти і спати не менше 8 годин на день. Без достатньої кількості сну та їжі ваші м’язи будуть голодувати енергії та спокою, який, у свою чергу обмежують або змінити ваш ріст м’язів.