першим кроком перед початком вправ нарощування м’язової маси

Ви психологічно про початок нової програми нарощування м’язової маси? Ви готові бігти в тренажерний зал прямо зараз і почати роботу на тих, вага машини? Ну, перш ніж ви це зробите, ви можете скористатися моментом, щоб виконувати найбільш важливим кроком у досягненні м’язистого тіла.

Це найважливіший крок, вірити цьому чи ні, полягає в створенні добре визначені, написаний цілей. Маючи певну мету, записувати на папері є більш важливим для успіху, ніж якої марки протеїновий порошок ви повинні купити, або ж ви повинні купити останню батончика в магазинах здорової їжі. Цілі більш важливі, ніж точні філософії важкої атлетики, які ви можете слідувати або вибираєте ви вільні ваги в порівнянні з тренажерами.

Простіше кажучи, як ви можете досягти цієї мети, якщо ви дійсно не знаєте, що це таке? Тому, перш ніж розпочати силові тренування вправи або ваш бодібілдинг дієти, обов’язково точно знати, що ви після цього. Будьте конкретні. Вирішіть, скільки фунтів м’язової маси ви хочете отримати і що ваш відсоток жирових відкладень буде. Крім того, вирішите, що ваша кінцева мета чи мрія. Чому саме ти це робиш? Може бути, ви хочете, щоб поміститися у свій старий одяг знову. Може бути, ви хочете бути сильними для вашої роботи або хочете справити враження на вашу кохану.

Якими б не були точні причини можуть бути, тримати їх в думці, тому що вони будуть мотивації, яка змушує вас вперед, коли стане важко. Коли виникають перешкоди, так як вони неминуче, тримати очі на приз. Пам’ятайте, ваша мета і ваші причини для його реалізації. З чітко визначеними цілями, ви готові, щоб почати програму нарощування м’язової маси.