отримати розірвав сильними і потужними в 2010 році з 300 тренуванні

Я реалізував 300 тренуванні в моїй щотижневій рутини тренування кілька тижнів тому і досягли великих результатів досі. Дотримуючись цієї рутини, я був в змозі значно зменшити моє вміст жиру в організмі і значно збільшити мою м’язової, а також отримати багато сильніше.

300 тренуванні був вперше представлений широкій публіці в журналі Чоловіче здоров’я і тренування був натхненний, щоб допомогти акторам з фільму 300, увійти в кращій формі за все своє життя за фільм. Тренування складається з 7 серій з 6 різних вправ, загальною площею 300 повторень в наступному порядку.

1. тягнути ДБЖ – 25 повторень

2. 135 фунта (60 кг) тяга – 50 повторень

3. віджимання – 50 повторень

4. 24 дюймів (0,6 метра), стрибки на ящик – 50 повторень

5. підлога двірники – 50 повторень

6. 35 (15 кг) Фунт гантелей чистою і преси – 50 повторень

7. тягнути ДБЖ – 25 повторень

Це тренування призначена для збільшення м’язової витривалості, збільшити працездатність і збільшити м’язову силу. Мета цього тренування, щоб спробувати завершити його якомога швидше і, отже, ви хочете прийняти, кілька перерв, як це можливо. Найшвидший час одного з акторів у фільмі 300 було 18 хвилин. Це дуже важкий час бити, і було б сумнівно, актор, який завершив її в такий час, навіть зробив перерву взагалі протягом 7 набір марафон!

Таким чином, для того, щоб поліпшити, зберегти вагу і об’єм ж щоразу виконувати це тренування і завжди прагнемо, щоб спробувати побити свій особистий рекорд. Це передові тренування так і для новачків і любителів, ви можете зробити менше повторень, поки ви будуєте до просунутого рівня і кількість повторень. Важливо дотримуватися, формат тренування і постійно прогресувати від однієї вправи до іншого, взявши в якості кілька перерв, як це можливо.

1. тягнути ДБЖ – 25 повторень

Початку тренування, намагаючись завершити 25 повторень тягнути ДБЖ. Якщо у вас є проблеми з тягнути вікна, ви можете використовувати Assisted Pull Up машина, уравновешивающее свою вагу і зробити її простіше, поки ви не в змозі здійснити свою власну вагу.

2. 135 фунта (60 кг) тяга – 50 повторень

Далі, помістіть пластину на кожній стороні олімпійської бару і спробувати виконати 50 тяги в будь-якій комбінації множин.

3. віджимання – 50 повторень

Після тяга, негайно почати робити віджимання. Зробіть стільки наборів, скільки буде потрібно, поки не досягнете 50 повторень. Ви також можете змінювати ваше положення рук з метою виявлення різних muslces. Маючи руки ближче один до одного дозволить вам зосередитися на трицепси. Без допомоги рук, крім батька дозволить вам зосередитися на ваших грудях.

4. 24 дюймів (0,6 метра), стрибки на ящик – 50 повторень

З метою розвитку вибухової сили в нижній частині тіла, створені два фути коробку і схопитися і від коробки для 50 повторень.

5. підлога двірники – 50 повторень

Поверх склоочисники є найбільш складною частиною цього тренування. Налаштування килимок на підлозі сидіти злети. Візьміть 135 фунта олімпійської бару, який ви використовували для тяги і встановити його на мат. Лягти і підняти 135 фунтів олімпійської бару по вашому тілу, як ніби ви робите жим лежачи. Провести Олімпійські бар вище ваше тіло і зробити ноги ліфта першого дотику до лівої бокової на Олімпійських барі з вашими ногами, а потім привести свої ноги назад в центральне положення, утримуючи на мить, а потім зробити ще один ліфт ноги торкаючись правою платівки на олімпійській бару. Повторіть цю процедуру ще на 49 повторень. Це дуже складним завданням, яка вимагає, щоб стабілізувати олімпійської бару по вашому тілу в той час як ви спробуєте зробити 100 піднімає ногу. Якщо все зроблено правильно, він є одним з кращих вправ AB розвитку.

6. 35 фунта (15 кг) гантелей чистою і преси – 50 повторень

Помістіть 35 фунтів гантелі у правій руці. Підніміть гантелі з підлоги, очистіть його до плеча, натисніть її над головою і довести його до плеча. Виконайте цю вправу протягом 25 повторень на праву руку і протягом 25 повторень на ліву руку.

7. тягнути ДБЖ – 25 повторень

Виконайте 300 тренуванні, виконуючи ще 25 повторень тягнути вікна в проте багато набори, необхідне для досягнення цієї мети.

Перед початком цього тренування, переконайтеся, що ви протягуєте і добре прогрівається. Не забудьте встановити усе обладнання перед початком тренування так що ви можете переходити від однієї вправи до іншого і не забудьте час самостійно, так у вас є щось, щоб зосередитися і поліпшити наступного разу ви зробите це тренування.

Тренування, як 300 тренуванні є схема підготовки тренувань. Кругова тренування тренування кращий спосіб побудувати м’язової витривалості і м’язової сили і є найбільш важливими програм тренування слідувати і виконувати, якщо ви хочете отримати розірвав, сильним і потужним спортивним тілом. Його також дуже важливо урізноманітнити свій кругового тренування тренуваннями, як ваше тіло адаптується дуже швидко. Роблячи те ж тренування знову і знову, ваш організм адаптується до них, і ви в кінцевому підсумку врізався в стіну і ваші сили і м’язів збільшується, і спалювання жиру починають зникати.

Для досягнення максимального результату в м’язової маси, набратися сил, м’язова визначення і втрату жиру, ви хочете, щоб переконатися, що ваші тренування мають велику різноманітність, і переконайтеся, що ваше тіло ніколи не може передбачити те, що ви збираєтеся кинути на неї. Кращий спосіб зробити це, щоб планувати свої тренування процедури з протягом декількох тижнів або навіть кілька місяців. Якщо ви не знаєте, як це зробити є багато програм, доступних там провідними спортсменом і знаменитістю особистих тренерів, які можуть надати вам найкращі і найбільш ефективні тренування і харчування, щоб допомогти вам, що розірвав, пісне і мускулисте тіло ви хочете.