отримати максимальну віддачу від ваших шість пакет ABS дієти

Як ви плануєте ваші шість пакет ABS дієті, є кілька методів, які ви повинні мати на увазі, щоб переконатися, що ви бачите найкращих можливих результатів. Пам’ятайте, що хороший шість пакет ABS дієта буде мати величезний вплив на ваш прогрес. Отже, ретельно обміркуйте свої стратегії.

Багато людей помилково вважають, що шість пакет ABS дієти означає, їдять тільки курячі протягом декількох місяців поспіль. Однак, це не так. Поки ви розумні у вашій стратегії, ви можете включати в себе велику різноманітність продуктів.

Ось кілька важливих моментів, які ви повинні завжди мати на увазі.

підтримувати регулярні інтервали їжі

Проблема з їжею тільки три рази на день в тому, що ви змушуєте ваше тіло, щоб взяти в більшій кількості їжі все відразу, які можуть бути трохи перевантаження у вашій системі. Це особливо вірно, якщо ви той, хто бореться з вуглеводів, як високе споживання може змусити вас почувати себе досить сонним і втомленим.

Замість цього, при вживанні в їжу кожні три години або близько того, ви будете тримати рівень цукру в крові більш стабільною і підтримувати стійкий енергії протягом всього дня.

Якщо ви звикли до стандартної ‘3 квадратів “в день, ви дійсно збираєтеся знайти, що це покращує не тільки результати, які ви бачите, але і як ви себе почуваєте в протягом дня.

план обдурити день

Будь-який план дієти, яка змушує вас повністю виключити всі продукти, Вам подобається йде до невдачі. Очевидно, що тягу до продукти, які ви любите природно збираюся ставати все сильніше і сильніше.

Ось чому це цілком прийнятно, щоб включити один чит їду в ваш план дієти кожну тиждень або два. Для цього один раз, вам дозволяється з’їсти їжу, яка Вам подобається, поки це в міру.

Насправді, результати показують, що ця техніка дійсно може допомогти зберегти ваш метаболізм працює на більш високому рівні. Так як ви, ймовірно, щоб взяти в набагато більшому загального споживання калорій під час цієї їжі, ваш організм розуміє, що він не може сповільнюватися, і підтримує це вище швидкість метаболізму.

Чит днів також відмінно підходить для психологічного розвантаження. За наявності у там кожен так часто, це робить його набагато легше дотримуватися вашої дієти.

додати до і після тренування харчування

Не нехтуйте своїм до і після тренування харчування. Дуже важливо, щоб ви живити м’язи до і після тренування з комбінацією вуглеводів і білків.

Тремтіння після тренування прекрасно працює, коли ви просто покинути спортзал. Спробуйте змішування один совок протеїновий порошок з трьома або чотирма столовими ложками декстрози для великих результатів.

Об’єднавши ці ефективні методи у вашу дієту шість абс пакет, ви можете розраховувати на худий животик дуже скоро.