отримати лінію, як отримати абс стали

Як отримати абс стали пні більше умів, ніж ви можете собі уявити. Якщо ви поняття не мають про те, як отримати абс зі сталі, що не не хвилюйтеся, тому що ви, звичайно, не поодинці. Багато людей хочуть отримати плоский абс, але, здається, не мають поняття, як це зробити. Перепробував майже всі можливі речі – від усіх видів вправ для дорогих гаджетів, які вони продають на телебаченні, і ні з чим працює – ви майже готові відмовитися від будь-якої надії. Перш ніж дати, отримати вірний лінії про те, як ці м’язи тон – основний спосіб.

Як отримати плоский живіт? Дуже просто: вправу.

Перед тим як ви всі працювали і сказати, що ви зробили вправи, але вони ніколи не працювали, є трохи більше ласий шматочок, який ви повинні знати при здійсненні для вашого ABS: ви повинні переконатися, що ви отримуєте можливість працювати всі м’язи живота. Ось кілька способів, як здійснити всі ваші м’язи живота:

Почнемо з простого. Щоб працювати на вашій талії і позбутися від любові ручки, все що вам потрібно зробити, є крос сухарики. Вони в значній мірі як регулярні хрумтить, але тут, ви крутите ваше тіло небагато. Як ви криза, тягнутися до лівого коліна правою рукою. Зробіть це 20 разів, а потім перейти на його сторону.

Для реалізації свого горизонтальних м’язів черевного преса, лягайте на спину. Нехай ваші коліна і ноги утворюють перевернуту букву L – зігніть ноги в колінах і підніміть ногу трохи вище, ніж вони. Як тільки ви розташовані, підійміть приклад, прокат всі шляхи до вашої лопатками. Відкат вниз, щоб куприк. Лопатка, куприк, лопатки, куприк. У близько 20 цього.

Далі, ви повинні працювати на вертикальних абс. Щоб зробити це, ви можете зробити близько 15 невеликих хрумтить, відкат тільки до куприк. , А потім зробити 15 великих хрумтить шлунка, прокат все, аж до лопатки.

Копчик підйомників можна зробити, щоб здійснювати нижніх м’язів черевного преса. Витягніть ноги в повітря і перетинати їх, лежачи на спині. Підніміть і опустіть куприк 20 разів. Не забудьте зробити це обережно, щоб ви не нашкодити собі.

Також було б приємно працювати на поперек так як ваші нижні м’язи спини працюють разом з вашим м’язів черевного преса весь час. Ви можете зробити перевернутий сухарики для цього.

Як отримати абс стали не просто. Вона займає визначення і дисципліни. І це не тільки справедливо вправи-мудрі, це ж вірно і для вашої дієти. Всі вправи піде нанівець, якщо ви не правильно харчуватися. Не піддаватися на тягу. Право на виконання і правильно харчуватися – отримати абс із сталі і предметом заздрості всіх ваших друзів.