отримати змучений у 2010 році з Х’ю тренування – вибуховий росомаха тренування 6

Привіт всім і ласкаво просимо епізод 6 Х’ю тренування. Отримати схвильований для цього презентація Росомаха тренування, тому що його буде вибуховий! Та іншого кишка болісним вибухових тренування, щоб ви змучений, розірвав, м’язової та спортивні!

Все про вибухової сили для Х’ю тренування сьогодні так тримати темп в 1 секунду і 2 секунди вниз. Інша схема підготовки сесії знаходиться в будинку так що не забудьте зробити кожен з п’яти вправ одне за іншим взявши за кілька перерв, як це можливо. Для завершення тренування, виконайте 3 до 5 схем в залежності від ваших спортивних здібностей. Не забудьте принести додаткову футболку в спортзал, тому що той, який ви носите збирається отримати даремно! Тепер давайте потрапити в нього!

Вправа 1: до і падінь – натисніть вгору, стрибати вгору, підтягніть

Не більше, ніж необхідні пояснення, що представлено вище. Роби, як багато хто, як ви можете на провал. Якщо ви робите більше 10 ви робите дуже добре.

Вправа 2: супер набір – рушник barbbell кучерів і завитків зворотний barbbell

Від 8 до 10 повторень у кожній вправі

Вправа 3: супер набір – світ вагою присідання і жим ногами з 1 до 4 і темп вниз

Ви хочете зберегти легка вага і хочу зосередитися на вибух у верхнє положення і дійсно зосередивши увагу на негативні на шляху вниз, приймаючи 4 секунди, щоб зробити це. Зробіть стільки повторень, як ви можете на провал.

Вправа 4: тяга гантелей чистою і преса

Почніть з гантелями на землю і поставити себе в тязі положення. Підірвати і тязі і простежити за очищенням до плечей і покінчити з прес гантелями над головою. Зробіть 5 до 10 повторень з відповідним вагою, оскільки ви будете дуже втомився до теперішнього часу!

5 вправ: ліфт ногу і комбо corck гвинт

Підтримайте себе з руки на підборіддя бар і зробити ноги ліфт подальшим гвинт пробки при бічному русі з боку в бік і назад в центральне положення. Зупинка в центрі, мати і повторити стільки повторень, як ви можете на провал. Ух ти зробити це через цю партію Х’ю тренування? Якщо ви зробили поздоровлення у порядку, тому що це величезна, але виснажливі тренування! Продовжуйте робити це загальна Росомаха тіла тренування, і ви будете добре на Вашому шляху до отримання розірвав, змучений, м’язової та спортивної в найближчі тижні!