основи роботи з вагами в бодібілдингу

Багато новачків силові тренування ентузіастів і початківці будівельники тіла олімпійських зробити речі дуже важко для себе, коли розробки. Вони бачили відео, вони читали журнали бодібілдингу і думаю, що вони повинні робити всі ці дивні й дивовижні (я кажу про передові навчань) вправами, але справа в тому, що вони повинні просто дотримуватися основ для дуже довгий час.

Є основи, щоб працюючі з вагами, які, якщо ви прямуєте за ними ви побачите, як просто вони є, і ви будете насправді бачимо великі результати, якщо ви їсте правильну їжу, а також. Так я виклав деякі з основ для вас, щоб допомогти вам зберегти на доріжці.

Ставте перед собою реалістичні цілі для себе. Якщо ви плануєте, щоб виглядати як Арнольд до середини літа, то ви будете в кінцевому підсумку отримати розчарування і, можливо, відмовитися від працює з вагами всі разом. Це важливо, тому що планувати ваші тренування (особливо, якщо ви новачок) від початку до кінця, і ви будете відчувати великі результати.

Психологія зобов’язання. Зобов’язання свою обіцянку собі, що ви збираєтеся на тренування 4 дні на тиждень. Що ви збираєтеся тренуватися протягом як мінімум однієї години часу. Що ви збираєтеся робити один день кардіо на тиждень. І ви збираєтеся кинути гамбургери і шоколад. Зобов’язання ваш внутрішній перемикач потужності вашої психології, щоб побачити, якщо ви дійсно є, що потрібно, щоб почати свій особистий програми навчання і йти до кінця.

Тримайте свій ентузіазм для розробки високо. У всіх нас є погані дні, а також хороші, і якщо ви дозволите поганий день впливає на тренуванні, він буде у вену, і ви зробили ваше тіло абсолютно нульовий хороші, відвідавши тренажерний зал, якщо ви перебуваєте в поганому настрої. Тобто, якщо ви не можете перетворити це навколо і в “сік” для тренування і підірвати ці ваги! Події дня, настрій, рівень енергії і напруженість можуть вплинути на кожну виставу по-різному. Так що якщо у вас є поганий день, і мають намір при отриманні в тренажерний зал, побудувати свій ентузіазм перших і стільки, скільки ви, можливо, може, перш ніж руки, так що ви в ці двері з позитивною енергією і масово позитивне ставлення, що ви можете Бліц тренування і зробити масивну прибуток.