огляд релаксанти м’язів і їх типи

М’язи релексерс відпускаються за рецептом ліків, що використовуються для лікування спазмів і болю в м’язах. Спазми і болі часто є наслідком захворювань, як артрит, або травм. Більшість релаксанти м’язів мають деякі адиктивних потенціалом, і, отже, контролюється федеральним урядом. Як і будь-які ліки, деякі люди відчувають алергічні реакції або побічні ефекти, пов’язані з їх медикаментозного лікування.
М’язи Relaxers дати вам відчуття розслаблення, яке робить біль вщухає. Вони наказані для дегенеративних захворювань, таких як артрит або травми м’язів. Ліки перехворівши М’язи зазвичай призначають разом з фізичної терапії, щоб допомогти м’язи гояться. Деякі з популярних запропонованих релаксанти м’язів Carisoprodol, діазепам і ціклобензапрін. Типів м’язових Relaxers —
сома
• Сома рецепт перехворівши м’язи складаються з хімічно Карісопродол, згідно MedlinePlus. Більшість пацієнтів приймати таблетки три-чотири рази на добу і може ковтати ліки з їжею або без. Ті, хто вагітні або годуєте груддю слід уникати наркотиків, і це може вплинути на свою здатність керувати автомобілем. Можливі побічні ефекти, пов’язані з Сома включають прискорене серцебиття, запаморочення, сонливість, розлад шлунка і блювота.
Валіум
• валіум це рецепт седативний, який використовується як м’яз перехворівши, відповідно до MedlinePlus. Він також допомагає знизити занепокоєння і проблеми зі сном. Препарат складається з бензодіазепінів діазепам, і доступна як в таблетці і в рідкому вигляді. Ті, хто курить сигарети може бути знижений Валіум вигоди. Можливі побічні ефекти включають Перетасовка прогулянка, зміни статевого потягу та / або апетиту, запаморочення, сухість у роті, діарея і розлад шлунка.
Skelaxin
• Skelaxin це рецепт перехворівши м’язи складаються з хімічно Metaxalone, згідно MedlinePlus. Більшість пацієнтів приймати таблетки три або чотири рази на день. Ті, у кого печінка або хвороби серця може бути рекомендовано уникати Skelaxin. Можливі побічні ефекти включають запаморочення, сонливість, розлад шлунка, блювота, головний біль і нервозність. Жовта шкіра, незвичні кровотечі або синці і судоми в результаті Skelaxin вважаються швидкої медичної допомоги.
Flexeril
• Flexeril це рецепт перехворівши м’язи складаються з хімічно ціклобензапрін, згідно MedlinePlus. Більшість пацієнтів приймати таблетки двох до чотирьох разів на день. Ті, у кого хвороба серця, глаукома, проблеми з сечовипусканням або гіперактивністю щитовидної залози може бути рекомендовано уникати Flexeril. Можливими побічними ефектами є сухість у роті, запаморочення, сонливість, розлад шлунка. Серйозні побічні ефекти, які вимагають невідкладної медичної допомоги, біль у грудях, лихоманка, нерегулярний серцевий ритм і судоми.
М’язові болі це єдине, що м’язова релексерс лікувати. Вони не призначені для будь-якого іншого виду болю. Незважаючи на побічні ефекти міорелаксантів вони можуть бути дуже корисними в позбавленні від деяких з ваших м’язових болів.