не втрачати м’язи швидко в домашніх умовах – поради про те, як отримати більше

Будівля м’язи легше сказати, ніж зробити. Якщо у вас є стабільна програма, що ваш дотримуючись, Важка атлетика дійсно може стати біль у приклад. Якщо ваш будинок тіла і не отримуєте результати, які ви думаєте, що ви повинні отримувати те ваш, ймовірно, не все робить правильно. Я бачу багато будівельників тіла боротися, щоб набрати вагу і м’язову масу тільки тому, що не отримують достатньо сну вночі. Сон це найголовніше для бодібілдерів, тому що, коли ви спите, ви рости. Мій приятель Джош працював протягом приблизно 3 місяців, і він такий же великий, як вантажівка! Я запитав його, як він зробив це так швидко. Його відповідь була не шокує, щоб не сказати більше. Він сказав мені, що він застряг з програмою, і він отримує багато спати. Поговоримо про інші речі, які можуть поліпшити ваше тіло будівлі досвід.

Не турбуйтеся!

Просто тому, що ви не одержуєте велику за ніч не значить, ви не будете отримувати більше в майбутньому. Так багато людей просто кинути після першого місяця, тому що їх не отримують результати. Всякі тіло відрізняється так що буде потрібно або більше або менше часу для них, щоб побачити результати. Просто дотримуйтеся що ви робите, і якщо ваш як і раніше немає результату, а може бути тому, що ваші процедури роблять просто не так великий.

Кінцева тренування

Це кращий спосіб отримати м’язи, ні брехнею. Покладіть близько 100 фунтів від вашої ваги бар і піднімати, поки Ви не можете підняти більше. Ваші руки будуть відчувати себе як желе, але повірте мені, воно того варте! І якщо ви думаєте, що ви не можете підняти його більше тримати підйому і підйому. Біль, яку ви відчуваєте, ваші м’язи швидко зростає. Тепер, як тільки ви закінчили, що отримати хороший сон і зробити це протягом місяця прямо щодня. Я обіцяю вам, що ви побачите результати!