нарощування м’язової тренування – як зміцнити м’язи живота

Якщо ви коли-небудь зробили інтернет-пошук “6 абс пакет”, то у вас є до теперішнього часу бачили десятки AB програм тренування, які стверджують, що самий “чудовий” і “неймовірне” AB тренування, відомих людині. Є кілька проблем з цим дивовижним тренувань. Насамперед, не кожен може мати приємні оку 6 абс пакет, тому що тіла у всіх різні. По-друге, всі ці програми намагаються продати за $ 30 або більше, що ви можете легко знайти, просто роблю тільки трохи досліджень в Інтернеті.

Це важливо розуміти, що насправді визначений ABS займе багато роботи, незалежно від того, що будь-хто інший говорить вам. Знову ж, тіло у всіх різні, так що цілком можливо, що ви будете мати можливість отримати ABS ви хочете без особливих труднощів.

Але швидше за все, ви повинні будете зробити AB тренування 5 днів на тиждень, якщо ви дійсно хочете, щоб побачити результати. Пам’ятайте також, що вам потрібно, щоб мінімізувати ваші жиру і цукру і зробити принаймні 2:00 серцево тиждень на додаток до вашої тренування AB.

Це, як кажуть, ось кілька великі вправи AB, які мають потенціал, щоб зробити ваш животик відмінно виглядати:

1 ¾ хрумтить -. Лежав на спині, коліна в повітрі і ноги приблизно на один дюйм від землі. Покладіть руки за голову і тримайте голову приблизно на один дюйм від землі. Підніміть голову вперед, а коліна назад, поки коліна не торкнуться лікті. Повторіть рух переконавшись, що ваші руки і ноги ніколи не впав на землю.

Ви повинні прагнути до 20-30 повторень у сеті і близько 8-10 підходів спільного з цією вправою.

2.Bicycle переплітає – лежав на спині, коліна у вертикальному положенні і підніміть і поверніть лікті, поки лікті не стикалася з сусідньої коліна. Так що якщо ви починаєте з лівою рукою, то ви б спробувати торкнутися правого коліна. Йти вперед і назад з лівою рукою і правою рукою. Промити і повторювати.
За допомогою цієї вправи ви повинні бути також спрямовані протягом приблизно 20-30 повторень на кожну сторону (з кожного боку вашого тіла різних м’язів AB) і близько 8-10 сетів.

3.Flat Піднімає – Lay абсолютно плоскою на землі з вашої витягнувши ноги назовні. Покладіть руки за голову і підніміть голову, поки він не перебуває на рівні близько 90 градусів, а потім назад вниз. Переконайтеся, що ви тримати ноги абсолютно прямі і плоскі на землі, а робити цю вправу. Ви повинні бути в змозі легко зробити 40 або 50 з цих початківців для кожного набору. Ви повинні прагнути робити з цих 10-12 за тренування.