нарощування м’язової маси Харчування правильне харчування

побудови м’язів під час їжі!

Їжте більше, їжте більше, їжте більше! Я впевнений, ви чули це тисячу разів, перш ніж, як ви намагаєтеся побудові м’язової маси. Але ніхто не показав вам те, що є і в якій кількості, щоб отримати! Не було б чудово, якби ви могли б вашому повсякденному плану їжу прямо у вас під рукою? Беручи все здогади з сніданку, обіду і вечері.

Після отримання доступу до цих плани їжі ви більше не будете мати ніяких виправдань не набирає м’язи. Нарешті … Просто дотримуйтесь плани і отримати м’язову масу! Інші веб-сайти пропонують основні плани 30 днів їду, але не на цьому плані. Ви отримуєте 5 унікальних планів 84 дня їду з різноманітністю їжі. Це 12 повних тижнів ніякого-здогади, реально … здорового харчування.

І вам не доведеться турбуватися, що наповнювачі означає, їдять жирну їжу. Ці плани варіюються від 2000 калорій, щоб масивний 6000! Так … 6000 калорій здорового харчування. Ви знаходитесь в повний контроль, скільки м’язів ви отримуєте! Чи можете ви собі уявити, як величезні ви будете, коли ви будуєте в плані їжі калорії 6000!

Ви гарантовано побудувати 5-10 фунтів чистої, м’язової маси м’язів в найближчі 4 тижні! Більше не відчуваючи себе винним, коли ви сідаєте за стіл. Ви будете знати, що те, що ви їсте те, що ви повинні їсти, щоб побудувати більше м’язів. Списки продуктів включені для вас щотижня. Таким чином, ви будете точно знати, що вам потрібно, щоб купити … і що ви робите не так. Заощаджує ваш час і гроші!

Стратегії Приготування їжі, також включені. Не велика частина кухаря? Це не має значення, тому що ви показали, що робити! Крок за кроком з абсолютно ніяких здогадок! Ей … Ви хочете побудувати м’язи … Ви не шукаєте щось складно! Ви побачите … це просто!