наповнювачі та різки – різні фази для вашого фітнес-план

Це добре відомо, що багато культуристів проходять через різні фази в різні пори року. Залежно від сезону їх цілі і те, як вони підходять до своєї тренувань і харчування буде змінюватися. Давайте поговоримо про одне, як вони роблять це, і як ви можете використовувати це у своїй власній силового тренування і план харчування.

наповнювачі фази

Наповнювачі фази, як правило, коли ви їсте більше, щоб поставити додаткові маси на вашому тілі. Це означає, що ви поставите на деяких жиру, а також м’язи, але мета поставити на стільки ж м’язи, як можливо, набирає найменшу кількість жирів. Але це не всі продукти харчування, ви повинні продовжувати працювати з жорстких через цей час, а також.

Для того, щоб зробити це, Ви повинні збільшити споживання калорій. Це не означає, що ви можете з’їсти багато нездорової їжі. Вам все ще потрібно з’їсти правильний баланс поживних речовин – лише кілька з них. Якщо все, що ви їсте, купою небажаних вуглеводів, ви тільки збираєтеся, щоб отримати жир і поставити неправильний вид ваги на вашому тілі.

Деякі нарощування м’язової маси добавки, які ви можете використовувати, щоб допомогти вам у цей час, буде включати в себе сироватковий протеїн, Гейнери додаткових калорій, креатин і NO2 до влади в результаті ваших жорстких тренувань, і глютамін для відновлення.

різка фазу

Ріжуча фаза, коли у вас працювати і менше їсти, щоб зменшити кількість жиру в організмі у вас є і отримати м’яса. Як правило, ви збільшите свої кардіо, щоб спалити зайві калорії і урізати вуглеводи. За рахунок скорочення вуглеводів і збільшити споживання білків ви можете допомогти вашому організму спалювати жир і зберегти більше Ваша м’язова маса в той час як ви ріжете.

Деякі нарощування м’язової маси добавки, які можуть допомогти з цієї фази включають сироватковий протеїн, жіросжігателі, креатин і NO2 в черговий раз допомогти вам проштовхнути ваші тренування і глутамін, щоб допомогти вам відновити і збільшити вашу імунну систему в той час як ви різання калорій.

У цей час року, що люди будуть проходити через ці фази варіює трохи, але більшість людей будуть використовувати холодні зимові місяці для наповнювача і теплі місяці весни та літа для різання. Починаючи з літа, коли ви йдете, щоб показати за вашу важку працю це має сенс тільки для того, щоб бути час року, що ви зосереджені на скороченні і добре виглядати.