навчання правильній техніці силових тренувань

Якщо ви коли-небудь зупинитися, щоб подивитися купу людей в тренажерному залі, ви будете здивовані тим, що більшість людей навіть не використанням правильної техніки силових тренувань. Це дивно, але це так, і ви побачите, що більшість людей роблять неправильні вправи в неправильних стосунках, і в блаженному невіданні.
Проблема в тому, що ці люди шкодить їх власні шанси, щоб мати реальний успіх силових тренувань, і вони можуть також зашкодити себе і нанесення травм. Уникнути тих помилок, з наступними порадами і керівними принципами.

• Початок Світу: У будь-який час, що ви вивчаєте нову вправу, ви повинні завжди починати світло, навіть легше, ніж ви коли-небудь насправді виконувати рух. Це дозволить вам стати майстром механіки і справжня техніка силового тренування за вправу. Якщо у вас є, що вниз, ви можете додати вагу, знаючи, що Вас влаштовує, що робити і як це робити правильно.
• Використовуйте корректировщик, коли це необхідно: Завжди використовуйте корректировщик для вправ, які її потребують, особливо якщо ви використовуєте важку вагу. Якщо ви коли-небудь є які-небудь сумніви, або ви не впевнені, про щось, а потім викликати когось на допомогу. Вони будуть ваші запобіжний клапан, якщо щось піде не так, а також може надати вам більше мотивації, щоб, “Продовжуй. Майже там!”
• Дихайте: Багато людей просто забувають дихати, поки вони підняття важких предметів. Це вид маленька деталь у вашій техніці силових тренувань, які дійсно можуть зробити перерву або ви. Ви будете носити ваші енергопостачання, і може навіть серйозно поранитися. Замість цього, дихайте глибоко і регулярно під час вправ, і дізнатися, відповідний час, щоб видих (зазвичай силове фазі вправи) і вдихати (негативний, перезапуск або опускання фаз) для кожного руху.
• постави і Світогляд: положення тіла і вирівнювання дуже важливо для сили, успіх, навчання таким чином, щоб уникнути травм і цільової правильних м’язів. Неправильна постава може призвести до особливо серйозних травм для вашого хребта, шиї і спини. Дізнайтеся, як стояти або позиціонувати себе, які м’язи слід застосуванні сили, і так далі.
• що почувається добре: У кінцевому рахунку, щоб побачити, якщо ви використовуючи правильну техніку силових тренувань запитайте себе: “Чи означає це, відчувати себе добре?” Чи правильно м’язи болить після тренування, вони біль у хорошому сенсі, або ж вони відчувають напружені? Завжди перевіряти і тестувати у вашому тілі, щоб побачити, якщо ви робите щось належним чином, це найшвидший і простий спосіб переконатися, що ви на правильному шляху з вправами.

Щоб потрапити на дорозі в силу, успіх, навчання, все що вам потрібно це право інформацію та поради, як ті вище, щоб допомогти вам досягти те, що ви мали намір зробити. Правильна техніка силових тренувань може зробити абсолютно величезна різниця в результатах, а також буде тримати вас безпечним і без травм. Використання навіть більше інформації, такі як поради ви можете знайти нижче, і ви будете працює на повну потужність і робить великі успіхи.