набрати м’язову масу без ризику перетренованості

Загальної концепції та плану, щоб отримати швидку м’язову масу звучатиме приблизно так. Оновлення на стільки ж м’яса м’язи, як ви можете над їжею і надають ваше тіло стільки, скільки ви можете так, що вони можуть побудувати на ці м’язи швидше. Але чи знаєте ви, роблячи це, ви можете дуже добре залишити себе у стані більш навчених? Не тільки ви скасуєте цих навчальних зусиль, ви могли б знайти собі набирає ще кілька небажаних фунтів жиру в процесі.

Як перетренованості вплинути на вашу фітнес-режиму? Для початку, ваша нервова система і рівень гормонів буде негативно позначатися і це буде продовжуватися в вашу швидкість метаболізму, а також. Коли ви перебуваєте в цьому стані, ваш організм не побажав бути працювали більше, і таким чином, ви будете не в змозі створити якусь м’яз в одну групу м’язів, коли ви не дати йому достатньо часу, щоб відновити себе.

Якщо ви хочете дізнатися, якщо ви старше навчання, просто слухати ознаки вашого тіла посилають вам. Якщо просто так, ви починаєте втрачати інтерес до розробки, а також почуття слабкіше, ніж раніше, або ви починаєте втрачати вагу і сон, ви могли б бути в цьому негативному стані.

Що рекомендується робити це насправді зупинити тренування протягом усього тижня, і це дасть вашому тілу достатньо часу, щоб відновитися. Також ще один виразний ознака в тому, що ви насправді виконання найгірших у тренажерному залі, ніж ви робили минулого тижня, якщо це так, то ви повинні визначити, якщо поточної рутинної тренування краще для вас.

Так, практика, щоб бути пацієнтом. Я знаю, це важко, особливо коли ви знаходитесь на рядки і ваші гормони вирують, але якщо ви ризикуєте перетренованості насправді ви ризикуєте всіх зусиль тренування. Ви навіть можете помітити, що ви починаєте втрачати вагу, і не набирає будь м’язової маси.

Ось кілька порад, які допоможуть уникнути цього.

1. Натисніть себе, але залишалося достатньо часу, щоб відновитися – це насамперед для силових тренувань, просто уникати розробка тієї ж групи м’язів протягом двох послідовних день достатньо для вашого тіла, щоб знайти час, щоб відновитися.

2. Редизайн ваш тренувальний режим – Якщо ви тільки після того не помічаючи, що тренувальний режим насправді робить для вашого тіла, вам потрібно зупинитися і подивитися. Оцінювати і аналізувати з точки зору вашого тіла статистику і визначити, якщо поточної рутинної тренування насправді чого ви ближче до вашої мети фітнес чи ні! Завжди виділити час, щоб слухати те, що ви тіло насправді говорить вам.

3. Правильне харчування – Якщо ви не зробите це, ви зможете знайти собі нікуди близько тих цілей, які ви встановили. Знайти будівлю м’язовий баланс дієта, яка дасть вам всю важливу їжу вашого тіла необхідно під час тренування періоду. Простіше кажучи, якщо ви не їсте правильно, ви не будете мати ніяких платформу для створення ваших м’язів, в першу чергу!