міфи про що має 6-пак абс

Маючи шість кубиків преса не важко отримати, як усі могли подумати. Це всього лише питання напруженої роботи, щоб людина, яка хоче отримати хорошу фізичну форму. У кожного є ABS, але не всі з них видно, так як вони покриті наші жири живіт. Тим не менш, існує безліч придатності абс вправ, присутніх в телевізор та Інтернет, який вважається ефективною. Але те, що вважається недоліком на ці вправи є різні міфи, що більшість людей, які можуть саботувати свої цілі отримання плоского живота. Зустрітися з цими міфами і мають шанс створити зміни раніше на тренування період.

1. Роблячи тренування буде повністю усунути живота жир. Жири є найбільш неприємним частина, яка існує в нашому організмі, особливо ті, які присутні в нашому животі. Кращий спосіб втратити жир не просто роблячи вправи на прес, давайте також дивляться всієї нашої дієти. Більшість вправ на прес горіти тільки деякі з ваших калорій, які конкретно не приходить з шлунку в поодинці, але на все ваше тіло, а також. Важливо мати баланс дієти і перевірити свою вагу від того, скільки у вас є прибуток / збиток, перш ніж виконувати ваші абс тренувань. Рекомендоване споживання харчування для всіх становить 40 відсотків білка, 40 відсотків вуглеводів і 20 відсотків хороших жирів. Все, що вам потрібно зробити, це знизити споживання калорій послідували курси опору і AB вправ, а також серцево-судинних вправ. Це не потрібно робити аварії дієти так як ваше тіло все ще потребує адекватної більше поживних речовин під час тренування.
2. У надмірна кількість присідань, щоб отримати жорсткий шість кубиків преса. Багато хто вважає, що найпростіший спосіб досягти знежиреного шлунка є виконання сотні присідань і хрумтить кожен день. Це в кінцевому рахунку, невірно, тому що жорсткий ABS не може бути отримана з сотнею присідань в поодинці. Це питання прав споживання дієти і правильне кількість підходів і повторень, роблячи присідання або сухарики. Є спеціальні вправи абс, що таргетинг нижній і верхній прес. Це не кількість присідань, що має значення, але це питання виконання це правильно. Є тенденції, які більше розтягнення м’язів і травми трапляються, коли ви виконуєте ці вправи в ту сторону. Ви не отримаєте позитивний результат, якщо всі ваші тренування проводяться в поспіху. Замість стомлюючого м’язи, дати їм час, щоб відпочити в певній точці.
3. Абс перетвориться в жир живота, якщо ви припиніть робити ваші черевні тренувань. Це поширена помилка всіх. Жири і м’язи це дві різні речі. Абс буде як і раніше залишатися в вашому шлунку, але це буде тільки стала менш визначеною і менш громіздким, якщо ви зупинитеся розробки. Живіт жир виходить, коли ви перестали працювати, коли ви не стежите за своїм харчуванням. Якщо ви зацікавлені зберігання ваших плоский абс, не роблячи будь-яких вправ для преса, необхідно враховувати контролювати ваш раціон. Вибрати дієту, яка має низьку калорій, як з високим вмістом білка, щоб зберегти ваш сексуальний плоский абс.

Є ще багато міфів, що там ви думаєте, є ефективними для вас. Кращий спосіб дізнатися правильний шлях втратити живота жир і отримати жорсткий абс проконсультуватися з дієтологом або задати будь-які поради від фітнес-тренера або інструктора. Таким чином, ви отримаєте гарантію того, що те, що ви робите правильно, і це абсолютно здоровим для вашого тіла.

http://trulynaturalmuscle.com/