м’язи і фітнес журнал

Ви в навчання ваги і бодібілдинг? Хочете знати останні події в тренажерному залі обладнання? Хочете знати, які добавки приймати, щоб зробити ваші м’язи ростуть? Якщо ви хочете, щоб всі ці дані і багато іншого, м’язи і фітнес журнал саме те, що вам потрібно.

М’язи і фітнес журнал призначений для чоловіків і жінок різного віку, які хотіли б знати більше про хороше здоров’я і харчування. Це хороше джерело здоров’я, фізичні вправи і харчування поради. Кожен випуск має різні тематичні статті з важкої атлетики, нарощування м’язової маси, харчування і спорт.

Журнал також має тренування керівництва, огляди продукції особливо на харчові добавки та інші інструменти з бодібілдингу, та детальну інформацію про належному здійсненні – більшість з яких проілюстровані з різними покажчиками від професіоналів у цій галузі.

Багато професійні будівельники тіла, які описані, таких як Густаво Badell, Сай Kalev, Ронні Колеман, Darrem Чарльза, а також Містер Олімпія Джея Катлера. У кожному номері також є інтерв’ю зі знаменитостями, які, безсумнівно, пробуджують інтерес. Вони фігурують такі знаменитості, як Арнольд Шварценеггер, Джо Вейдер, Майк O’Hearn, Дуейн Джонсон, Евандер Холіфілд, і багато інших. Журнал також має фігуру конкурентів, таких як Дженні Лінн, Davana Медіну і Моніка Брант.

М’язи і фітнес журнал охоплює широке коло тем, які можуть зацікавити будь-якого, хто в здоров’я і добре виглядати. Що робить його краще, що він обслуговує як для новачків, так і просунутого рівня. Якщо вам потрібна порада про те, як почати свій бодібілдинг подорож, або якщо ви шукаєте шляхи його поліпшення, журнал, звичайно, є щось в магазині для вас.

Хоча будь-яка людина може насолоджуватися M & F журналу, м’язи і фітнес Її це журнал виробляються виключно для жінок. Це, мабуть, самий інформативний і всеосяжний ресурс для жінок всіх вікових, хто хотів би бути більш фізично і привабливою. Цей журнал надає жінкам мотивації, а також інформацію, необхідну їм, починаючи від тренування до харчування, навіть модою.

Якщо ви вже у формі або, якщо ви хотіли б прийти у форму, M & F журнал журнал для вас. Хоча культуристи, важкоатлети та інші медичні та фітнес-любитель потенційно дізнатися більше з кожною проблемою, вона надає вам таку необхідну натхнення і мотивації, як почати. Що ще більш важливо, якщо ви шукаєте свіжі ідеї для фізичних вправ і роботи виходу, то ви також можете багато чому навчитися у M & F.