м’язи, фітнес-центр і опуклість живота

Коли справа доходить до м’язів і фітнес, всі чоловіки хочуть пральна дошка ABS і жінки хочуть красивий плоский животик. Багато хто вважає, що ви можете зменшити місце животом і талією.

Але правда в тому, якщо ви все це здійснити ваші м’язи живота, ви, безсумнівно, будуть розчаровані.

Існує більш активну участь у виступаючі животи, ніж слабкі м’язи.

Ваша в’ялий живіт і бідними фітнес м’язи може супроводжуватися взяла участь і в’ялої самооцінку. Чим більше ваша самооцінка провисає тим більше ви втрачаєте контроль над своїм зовнішнім виглядом, фітнес і здоров’я.

Ця емоційна дефіцит змушує багатьох людей звертатися до їжі для розради. Природно, що більш емоційно підняття продукти є жири і рафіновані вуглеводи. Чим більше таких ви їсте, тим менше доброго ви ставитеся до себе так що чим більше ви їсте і чим жирніше ви отримаєте. Це порочне коло.

Якщо ви спробуєте зупинити спадну спіраль, здійснюючи тільки ті м’язи, під мляві м’язи в кінцевому підсумку ви отримаєте більше сумовитим в марності його.

Жирові запаси жінка здійснює свою діяльність переважно на стегнах, стегнах, талії і живота. Як жиру потовщується і м’язова оболонка навколо черевної порожнини послаблюють від нестачі фізичних вправ, опуклість живота більше і більше.

Внутрішні м’язи, які тримають таз на рівному кілі поступитися під напругою, нахиляючи таз вперед, а живіт стає більше ще.

Постійний тиск на хребет від всі ваги в передньому ставить навантаження на м’язи спини низький, втомлює і послаблюючи їх, що призводить неминуче до всі види низьку проблеми зі спиною.

Ця проблема не може бути виправлена ​​шляхом дієти уздовж або місце здійснення м’язів живота. Щоб згладити живіт ви не тільки зміцнення провисання м’язи, ви також доведеться відновлювати вашу самооцінку, подолати свої бажання відгодівлі харчові продукти, і редизайн вашого раціону харчування.

Якщо ви дійсно хочете, щоб зменшити це велика пляма, що веде шлях, куди ви йдете, атакувати її з 3-х напрямках.

1. Змінити ваше тіло зображення.
Відкладіть декілька хвилин кілька разів на день і сказати собі, як саме ви хочете подивитися, стрункі і худий. Сконцентруйтеся на потрібне зображення в деталях і відчувати, як ніби у вас вже є.

Ваш розум зберігає ці зображення. Підсвідомо вони перепрограмувати підсвідомість. Хоча ви не почуєте повідомлення, ваше тіло буде. Щось глибоко всередині вас будуть заважати бажання починати дієту і поліпшити свій фітнес-центр із м’язів вправи.

Коли ви свідомо приймаєте рішення придбати плоский живіт, ваш внутрішній комп’ютер встановлює про те, щоб це так.

Коли ви перебуваєте в контроль над апетитом ви отримуєте певну гордість у вашому благоустрою і приступити до відновлення вашої самооцінки. Великий товстий живіт і висока самооцінка несумісні.

2. Налаштування звуку програму харчування.
Ліквідація всіх рафінованих вуглеводів і знизити споживання жирів до якомога нижчою. Виріжте будь-які продукти в картонні коробки, ящики, бідони та банки. Магазин зі свіжого розподіл продукції в супермаркеті.

Приготувати менше і їсти більше сирих продуктів. Ці вище у волокна і зменшити час в травній системі, що призводить до зниження абсорбції будь-якого жиру в їжі.

Їжте птицю без шкіри. Їжте рибу, яка містить основні жирні кислоти омега. Білки також виходить з пісне червоне м’ясо, яке також є хорошим джерелом заліза і В12.

На пару, випічка і смажити, а не смажити.

3. Побудувати м’язи і фітнес
Животик м’язи перехресному порядку для формування сильної захисною сіткою навколо внутрішніх органів, і стабілізувати весь багажник. Якщо жир і в’ялі, ці м’язи будуть провисати і розтягуватися живота і погіршують внутрішніх органів.

Хороша програма бодібілдинг це кращий спосіб, щоб спалити зайвий, непривабливі жиру і замінити його фірми стрункі м’язи. Присідань і хрумтить сама по собі не позбутися цього великого кишечнику. Вони є важливою частиною рішення, але ви повинні працювати кожну частину вашого тіла для загальної фізичної підготовки. Розробити систематично на ваги і аеробіка протягом 20-60 хвилин, як на багатьох днів тижня, як ви можете. Тільки старанного застосування цього три підходи буде вам зменшити цей горщик місці і отримати, що плоский гладкий живіт. І якщо ви дійсно хочете, і продовжувати працювати з таким підходом ви можете навіть розвинути пральна дошка абс.