може вам наростити м’язову масу з опором смуг

“Качаючи залізо” вийшов середині 70-х і спалили концепції бодібілдингу в свідомість широкої громадськості, як ніякий інший фільм або подію перед ним. Минуло понад 30 років проходив повз, і все ж міфи і помилки, які все ще існують в умах громадськості дивні.

Тоді це було, “не піднімати або ви станете м’язистий”, і сьогодні, це “я не хочу, щоб отримати громіздким.” Раніше не бути “, просто ефектні м’язи, для них нічого”, і зараз, це “Я просто хочу, щоб тон небагато.”

Один оману, що я хочу мати справу з поняттям, що ви не можете побудувати м’язи опір смуги. От якось так єдино вірним засобом зміцнення м’язів з вагами. Ніщо не може бути далі від істини.

Давайте з’ясуємо перше, м’язи не знає, що джерело будь-якого опору. Вона знає, опорів і він знає, що піднімає проти чогось. Лі, що щось є мішок камені, ланцюги, Мертве ваги або опору смуги не має значення, як такої.

Напруга м’язів, долаючи пружне труби або “гумки” штами так само, як це відбувається з олімпійською бар з пластинами на ньому. Питання в тому, чи не є джерелом опору, але чи будете ви напружуючись максимум зусиль.

Виклик, або оману, походить з того факту, що більшість людей знайомі тільки з легкої, середньої та важкої групи, які продають на місцях, як Kmart або Wal-Mart. Людина купує одну, бере її додому, і робить 50 повторень з ним. Там немає ніякої напруженості, щоб почати і він відчуває себе пружний. Ненавиджу це. Викинути. Я зробив це. Немає тут нарощування м’язової маси.

Але є системи, такі як Bodylastics, які я використовую, що є групи з міченими міцністю на розрив. Ви можете використовувати ці смуги випускника для підвищення стійкості від світла неможливо. Я не жартую про те, як важко витягнути деяких з цих груп.

Що важливо в нарощування м’язової маси, щоб змусити ваше тіло, щоб працювати більше, ніж він має, перш ніж, скажімо попереднього тренування. Скажімо, останні тренування ви використовуваних смугах рівної 50 фунтів протягом 11 повторень, то ваше завдання сьогодні це робити 56lbs від 8 до 10 повторень.

Це тому, що ваші м’язи ростуть не від вправ, але від відновлення після фізичних вправ. Якщо ви тренуєтеся, щоб аварія на з олімпійською штангою або з опором смуг дійсно не має відношення. Це те, що відбувається після тренування.

Як ваше тіло ремонт крихітними сльозами і виснажених клітинах енергію, вона робить його трохи сильніше і трохи більш ефективним в очікуванні того, що ви можете зробити це божевільна річ підйомні знову. Якщо наступного тренування, ви не заперечую ваші м’язи; ваше тіло ногами назад і розслабляє. Але якщо ваш змушувати себе трохи більше; ваше тіло говорить: «Нічого собі, потрібно прийняти деякі з цих поживних речовин і побудувати трохи більше.”

Я не гуру, і я розумію, що я спрощую цю. Тим не менш, ключовим моментом є те, що ви будуєте свій м’язів після тренування.

Якщо ви сидите на дієті жахливе, і ви палко свічку з обох кінців, то це дійсно не має значення, ви Качаючи залізо або гумками. Рівняння для нарощування м’язової маси є: навчання на провал плюс чисті збалансована дієта плюс багато інших рівних велике тіло.

Таким чином, це дуже довгий відповідь на питання, чи можна наростити м’язову масу з опором смуг. Відповідь: “Так, Вірджинія, є Санта-Клаус”. Ех шкода, неправильна історія – так.

Так, до речі, наступний питання має бути “, але, може опір смуги наростити м’язову масу, а також ваги?” Це не було б ніякої, але давайте удар з інший день.