миттєво збільшити ваші сили на кожному Вправа для спини

Хочете швидкий, простий і миттєвий спосіб збільшити кількість ваги, який ви можете підняти практично на кожному Вправа для спини ви виконуєте? Звучить надто добре, щоб бути правдою? Я кажу правду, мій друг, і реальність така, що якщо ви не використовуючи цю основну частину обладнання спортзалу ви втрачаєте на мастеринг розмір м’язів і збільшення сили. Який інструмент я кажу?

Пара підйомні стропи!

Це такий основний і високоефективним обладнанням ще не так багато людей нехтують ними користуватися. Для тих з вас, хто не знає, це в основному набір товсті ремені з дуже міцного матеріалу, які розміщуються навколо зап’ястя, а потім обертають навколо прихильності штангою, гантелями або кабель. Мета підйомні стропи є «ліквідація» свою владу з рівняння шляхом формування безпечного з’єднання між вашим зап’ястям і ваги. Якщо ви використовуєте ці ремені правильно, ви можете в основному триматися на бар і виконувати ваші вправи, не витративши майже ніякої енергії з передпліччя.

Чому це так цінно?

Уявіть такий сценарій … Ви виконуєте набір тяги (можливо, найпотужніший нарощування м’язів вправи, відомих людині) з метою виконавських 8 повторень. Ви психологічно себе, захопити вагу і очистити бар з землі. Набір йде добре, але до того часу ви досягнете представник числа 5, навантаження на свою владу настільки велика, що ви більше не можете тримати на барі. Ти змушений припинити набір, тому що ваші передпліччя досягли м’язового відмови.

Що ж тут сталося?

Ну, ви дали собі дивовижні тренування передпліччя! Вітаємо! На жаль, ви серйозно обмежує кількість м’язової стимуляції ви могли б досягти на спину, плечі, ноги, і майже всі інші м’язи вашого тіла, що тяга цілі в цьому процесі. Це не дуже хороша річ!

Підйомні стропи повністю усунути цю проблему, переконавшись, що ви досягнете м’язової відмови в основних групах м’язів, які ви плануєте цільової, а не на передпліччя і зчеплення з дорогою. Вони можуть бути ефективно використані для майже всіх назад вправ або будь-який інший ліфта, де зчеплення викликає занепокоєння.

Основний аргумент проти підйомні стропи є ідея, що вони є “милицю” і негативно вплине на розвиток сили зчеплення і передпліччя розміру. Давайте реальні тут. Що б ви хотіли, більше м’язової маси і сили у вашому латів і верхньої частини спини (і майже всі інші групи м’язів на Вашому тілі) або більшу здатність розкривати банку з огірками? Зробіть ваш вибір.

Позитивний ефект, який підйомні стропи матиме на вашої загальної м’язової маси і збільшення сили буде набагато вище будь негативний ефект, який вони чинять на передпліччя і захоплення. Крім того, ви можете легко включити специфічні руху передпліччя в ваш режим розвивати свої сили захоплення і передпліччя розміру. Якщо ви не використовуєте вже підйомні стропи, потрапити на нього! Ви можете знайти їх практично в будь-якому магазині, який продає спортивні чи фітнес-обладнання або ви можете замовити їх в Інтернеті. Вони продають близько 10 або 15 доларів, і добре стоїть ціна!