масового будівництва рад – 10 надзвичайно ефективною тактикою для худих людей, які хочуть, щоб набрати вагу

Ви не можете сперечатися на те, що коли справа доходить до предмета фітнесу або дієти, є Gazillions інформації, яка обслуговує здебільшого люди, які хочуть схуднути. Тепер з приводу худих людей, охочих набрати вагу? Хоча надмірна вага може бути реальним болем, мають худий, високий метаболізм тіла не дуже приємне враження також. Якраз хронічних хардгейнер, я не можу почати говорити Вам, наскільки болісно це повинно було бути постійно принижений з термінами, як “худий хлопець», «Твіггі», «палички», «кістлявий», «г-н Анорексією “, і занадто багато дратівливих і шкідливі з них у списку.

Будучи часто принижується є лише однією з багатьох проблем, з якими стикаються ті з надзвичайно довгов’язий кадру. Худі люди також схильні багато проблеми зі здоров’ям, схильним до нападів грипу, як правило, сприймаються як слабкі і непривабливі, низька самооцінка, і багато, багато іншого. Я впевнений, що є багато худий, довготелесий хлопців, які там вмирають, щоб отримати трохи ваги, поряд з деякими м’язової маси, щоб стати більш привабливим для протилежної статі або просто збільшити впевненість у собі в цілому.

Генетика є основною причиною, чому багато Hardgainers опиняються в безвихідному становищі, коли справа доходить до додає у вазі. Ми худі люди мають надзвичайно високий обмін речовин, отже, ми не додали у вазі так само ефективно, як ті, хто благословив з нормальною швидкість метаболізму. Хоча генетики не може працювати на вашу користь, наскільки набирає вагу, то, є перевірені засоби, щоб допомогти вам вирішити проблему. Все це займає правильні знання в поєднанні з трохи напруженої роботи.

Завжди майте на увазі, що додавання плит масового на вашу тонку рамку абсолютно можливо незалежно від того, як паршиво вашого генетика може бути. Нижче наведено десять дуже ефективна маса будівлі Поради для худих людей, які хочуть, щоб набрати вагу і розмір збільшення м’язів:

1. Їжте багато – Я знаю, це може здатися очевидним, але холодно говорять про те, що більшість жорстких зростання не в змозі споживати достатню кількість калорій, щоб збільшити свою вагу. Пам’ятайте, що у вас є більш високий рівень метаболізму, ніж середня людина, отже, споживання калорій повинно бути значно вище, а також. Для того, щоб набрати вагу і наростити м’язову масу, ви повинні споживати більше калорій, ніж ви спалюєте.

2. Споживайте продукти з високим вмістом білка – вас можуть виникнути проблеми набирає вагу і все, але це все ще не тобі надати ліцензію на поблажливість на всі види нездорової їжі, якщо ви не поспішайте, щоб стати надмірна вага. Небажані продукти в основному складається з порожніх калорій, повністю позбавлений поживних речовин, і, отже, не допоможе вам додати фунтів м’язової маси здорових до вашого тіла. Харчування продукти, багаті білком на щоденній основі є абсолютною необхідністю, якщо ви хочете поставити на “м’язової маси”. Білок є наріжним каменем для оптимального розвитку м’язів. Без цієї поживної речовини, ваш організм не зможе будувати і відновлювати пошкоджені тканини м’язів, отриманих під час інтенсивної важкого тренування. Продукти з високим вмістом білка містять у собі птицю, рибу, яловичину, цільні яйця, молоко, сир, тофу і могутній сироватки.

3. Їжте повільно травлення їжі перед сном – більшість людей буде вважати поняття їдять перед сном, як безпомилковий спосіб додати надлишок жиру, але для худих людей, які хочуть, щоб набрати вагу, важливість їжі повільного перетравлення їжі до дрімав від не може бути підкреслено достатньо. Ключ, щоб уникнути небажаних додавання жиру є правильно вибрати продукти, такі як молоко, вівсянка, і льняне масло капати годувати м’язи з необхідними поживними речовинами, коли ви швидко заснути.

4. Сконцентруйтеся на вільних вправах з’єднання вага – приділяти більше уваги вільними вагами з’єднання рухів, таких як преса, станова тяга, присідання, рядків, підтягування, і провали. Вони довели на роботу більше м’язових волокон, що призвело до масових виграш у розмірі та вазі.

5. Тренуватися важко – орієнтовані на навчання з важкими вагами, інакше ви не рости. Як важко? Ну, якщо ви в змозі вибуху з 8 до 12 повторень, що означає ваги не є достатньо важкими.

6. Не нехтуйте своїми ногами – Зверніть увагу на групи м’язів в ногах, а також. Поїзд їх так само складно, як ви б поїзд іншої частини вашого частини тіла. Пара м’язисті ноги внесе істотний внесок у загальний розвиток вашого статури.

7. Уникайте серцево – Раз ти худий хардгейнер, спрямовані на збільшення маси і ваги, серцево абсолютно непотрібним. Виконайте кардіо після того як ви успішно отримали вагу, який ви бажаєте.

8. Витрачати менше часу в тренажерному залі – Перетренованість може сильно гальмувати ваш прогрес і привести до вигорання або ще гірше, м’язових травм. Ти не про-культурист так тримати довжину вашої тренування, щоб не більше 1 години і дотримуватися 3 заняття на тиждень для досягнення хороших результатів.

9. Розглянемо відповідні добавки – це добавки не є абсолютною необхідністю, звичайно, але вони проте, зробити ваше життя простіше і, звичайно, дозволить вам досягти ваших цілей швидше. Перевірена збільшення ваги і нарощування м’язової маси добавки, які ви повинні розглянути, креатин, мелений порошок заміни, і основний білок сироватки.

10. Отримувати вказівок від перевірених програм нарощування м’язової маси – За великим рахунком, найбільш важливою частиною плану будівлі м’язи свого. Хороша програма нарощування м’язової маси з сильною підтримкою модулів може означати різницю між успіхом і провалом, як він складається з перевірених масового будівництва рад, мотивація тактики, вправи і дієта для тих, хто хоче набрати вагу, які складаються в організованому, струнка система підготовки . Одна з програм, зіграв важливу роль у зміні мого статури менш ніж за 2 місяці!