масивні мотивації набрати м’язову mass_

У вас може бути ідеальна програма тренування, ідеальну дієту, і кращий персональний тренер в промисловості – але нічого не відбувається, якщо ви не з’являвся. Так у чому ж підступ? Як ви тримати себе мотивованим достатньо, щоб тримати з’являтися в тренажерному залі, щоб набрати м’язову масу?

Найцікавіше не в тому, що коли мова заходить про отримання м’язової маси, секрет мотивації не відрізняється, ніж у будь-який інший діяльності у вашому житті. Не всі в нашому житті буде цікаво, особливо якщо це щось довгостроковій перспективі. Там як правило, приходить момент, коли він стає дуже важко “з’являються”.

Щоб зрозуміти, що потрібно для того щоб Ви мотивувати я думаю, потрібно озирнутися на події у вашому житті, де, може бути, шанси були проти вас, але якимось чином вам вдалося зробити щось трапиться. Тепер це не має бути щось головне, просто випадок, коли у вас був він склав в розумі, що це повинно було статися, і це зробили.

Дозвольте мені навести вам приклад. Ви коли-небудь жадали їжу з конкретних ресторан так, що він повністю споживається ваші думки весь день, якщо не більшість, якщо він? І в той же день, коли вона, нарешті прийшов час, щоб поїсти, ви і ваш друг або родич намагався вирішити, що і де поїсти, і ви відразу ж прийшла в голову ідея, щоб вийти, щоб отримати смачну їжу ви були слюні. Тим не менш, вони не були такі раді про місце або їжу, як ви були і намагалися переконати вас піти десь в іншому місці. Але ваше бажання, що їжа була настільки сильна, ви переконали їх піти на пропозицію заплатити за їжу або газ, або що-небудь ще в цьому відношенні.

Лі, що трапилося з вами? Що було над вами, коли це сталося? Що ж змусило вас так важко натиснути, щоб отримати те, що ви хотіли? Найголовніше, як ви можете створити це бажання всередині себе, щоб показати в спортзал?

Це досить просто. Бачте, на початку ви просто була ідея. Ідея полягала в тому, щоб отримати певний їжі в певному місці. Протягом дня ви продовжував думати про цю ідею поки, зрештою, не стало сильне емоційне бажання. Чим більше ви про це думав, тим більше емоційних стало, поки він не споживається свої думки та поведінку. У цей момент ви збиралися зробити все можливе, щоб отримати, що їду.

Так давайте застосуємо цей процес, щоб допомогти вам набрати м’язову масу. З’ясуйте, чому ви хочете наростити м’язову масу. Що це таке, що ви намагаєтеся домогтися? Тепер “, щоб мати гарне тіло” не вистачило. Копати глибше. Чому ви хочете, щоб хороше тіло? Що буде мати хороший тіла для вас зробити? Чим глибше ви копаєте, тим ближче ви до того, що емоційний бажання буде штовхати вас кожен день. Думаю про це щодня, особливо коли ви боретеся, щоб дістатися до спортзалу.

Маючи чітку картину того, що ви в кінцевому рахунку намагаються досягти не тільки дасть вам цілей, але основною мотивацією. Мотивація може бути різниця між з’являтися кожен день, і набирають м’язову масу, що ви шукаєте вихід чи просто трохи занадто рано.