куріння може вплинути на вашу здатність будувати м’язову масу

Незважаючи на широке попередження про шкоду здоров’ю на куріння, багато курців все ще залишаються не піддається впливу з боку численних шкідливих наслідків, які виходять разом з звичкою. Тепер всі знають, для того, що куріння може призвести до небезпечних для життя ефектів, таких як рак легень, інсульт, хвороби серця, і занадто багато, щоб перерахувати. Тим не менш, з точки зору м’язової вигоди, може тютюн впливає на вашу здатність будувати м’язову масу?

Мій інтерес викликали силові тренування близько 3 років тому, яка була приблизно в один час я взяв куріння. Озираючись назад, хоча моя відсутність м’язового накопичення знань і послідовності, поряд з генетикою хардгейнер сприяв мій бідний прибутку за останні роки, я щиро вірю, що це за зло звичка зіграла свою роль, а також.

На щастя, мені вдалося позбутися від цієї звички після тренування мастеринг силою волі. І так, як ентузіаст нарощування м’язової маси і колишній курець сигарет, я можу сказати з граничною упевненістю, що звичка освітлення і пихкаючи б напевно викличуть масовий вм’ятину на здатність вашого організму для створення м’язової маси. Так що якщо ви курець душею прагне до пісне ріст м’язів, ви повинні відмовитися від звички якомога швидше. Ось кілька причин, чому паління може бути шкідливим для вашого результату нарощування м’язової маси.

1. Рівень тестостерону буде значно знижений – Так, численні дослідження показали, що куріння може призвести до різкого зниження рівня тестостерону в організмі. Тестостерон є гормоном, відповідальним за визначення якості вашого загального зростання м’язової маси і сили. Без високого рівня тестостерону, правильного розвитку м’язів перестане відбуватися, так що це найкраще, що ви уникати паління для того, щоб отримати максимальну вигоду від вашої тренування сесій і дієти.

2. Куріння може різко підняти частоту серцевих скорочень – Це вірно, і, більше того, вона може підняти частоту серцевих скорочень до 30%! Під час навчання, такі високі частоти серцевих зажадає ваш організм спалювати більше енергії, ніж планувалося, яка не є хорошою річчю, оскільки додаткова енергія необхідна для сприяння найбільш бажаним м’язового зростання. Іншою перешкодою для курців, які хочуть будувати м’язову масу!

3. Здатність організму будувати і відновлювати м’язову тканину буде серйозно постраждали – дослідження, проведене американський журнал Метаболізм Фізіологічні ендокринології висновку, що куріння порушує процес будівництва і відновлення м’язів, що робить його більш важким для вас для досягнення максимальної вигоди навчання від тренування .

4. Куріння може зашкодити вашій дихальної системи – Ще одна хороша причина для дампа звичкою незалежно від того, чи ні, ви у важкій атлетиці. Дим від сигарет і тютюну може завдати серйозної шкоди вашій дихальної, зниження поглинання кисню які, отже, зменшує ваші силові тренування продуктивності. Так як ваш поглинання кисню низька, ви будете втома швидше, а значить, не зможе побудувати м’язову масу належним чином.