культуристів дієта

“Бодібілдинг становить 80% плану харчування.” Це твердження було висловлено багато років тому одним з найбільших бодібілдинг тренерів своєї епохи, Вінс Жиронда.

З деякими славу буття бодібілдера собі: “Залізний Гуру”, був більш відомим за допомогу новачок в Сполучених Штатах Америки, Арнольд Шварценеггер (нині gov’ner Каліфорнія) швидко пересуватися по дорозі до бути, безумовно, одна з кращих muscleheads всіх часів.

Його помічники запис читається як хто є хто в бодібілдингу 1950-х років по 1997 рік.

Вінс був переконаний, що культуристи дієта була секрет нарощування м’язів успіхом, і він був у фундаментальних говорять навколо інших людей цієї віри в кілька десятиліть кар’єри в якості тренера чемпіонів.

Таким чином, дієта культуристи повинні зосередитися на верхній корисної джерела білка, природні вуглеводи у вигляді свіжої зелені і фруктів, жири і масла, і, нарешті, горіхи. Культуристи також повинні включити добавки, які допомагають рости м’язова тканина і зменшити підшкірний жир в організмі.

Знаменитий біолог, Бернард Беверлі, підтвердили, що людські тканини на 100% біологічну. Що це означає для тренажерів є те, що є продукти, які дуже високі в біологічних компонентів дуже важливо для створення тканин, що, наскільки це можливо. Багато людей приймають харчові продукти з високим вмістом в біологічних продукти з високим вмістом білка, але це не зовсім так, оскільки не всі білки будуть такими ж. Біологічні контенту означає їжу, яка містить білки домовленості, які дуже схожі на білок, що міститься в тканинах людини.

Це могло б стати одкровенням для деяких, але їжа з максимальною біологічною зміст пересічний яйце! Інші страви високої біологічної суми включають сире молоко, м’ясні субпродукти (серце, печінка, нирки і солодке м’ясо), стейк, баранини, птиці і риби. Квасоля, боби і деякі інші овочі є хорошими джерелами білка, так що це дійсно важливо, щоб включити їх в раціон, а також.

З іншого боку, соєвих бобів, тим не менш чітко високим вмістом білка, тільки 22% біологічної. В результаті Ви повинні були б знущатися гігантських кількостях соєвого, щоб конкурувати з вмістом амінокислот вищої якості білка раніше перерахованих. Для підготовки конкурсу, Гуру Залізний запропонував уникати анаболічних стероїдів на користь споживання настільки численні, як 3 дюжини яєць щодня!

Ідея полягає в тому, що це дає вашої м’язової тканини величезні вторгнення біологічних білка так, що вони можуть досягти нових етапів сили і спішно виправляти ушкодження. Після шести до 8 тижнів, то ви повинні зменшити цю кількість на 1 або 2 кожен день, як ви досягли своєї мети.

Тим не менше, інші дієти культуристів акцент на червоне м’ясо і свіжі овочі, або одна висока в молочних харчових продуктів і риби. Кожен з цих підходів служить унікальною мети, ці завантаження системи з білком для заміни та ремонту м’язів знесені інтенсивні періоди тренування. Вони, здається, не бути довгостроковим є плани рутинної ж. Бодібілдинг, що вітамінні добавки Gironda рекомендували, були: водорості таблетки, висушеної печінки, ліпотропні амінокислот (інозитол, холін, метіонін, бетаїн, який допомагає у травленні і метаболізмі білка) і масло зародків пшениці. Інший метод дієти Залізний Гуру була розроблена розміщення своїх учнів на спеціальній дієті культуристів фази у підготовці для участі в конкурсах, щоб позбутися від цієї самої останньої трохи підшкірного жиру.

Це складалося з чотирьох днів 0 вуглеводів, то на 5-й день споживають нормально. Протягом наступних чотирьох днів їмо 0 вуглеводів, а на десятий день споживає в звичайному режимі. Студенти будуть використовувати подібну тактику від 3 до 8 тижнів, поки кожне поділ м’язи і вени не вискочив на поверхню.

У цілому, чудовий дієти бодібілдерів має бути зосереджена на білки, жири, вуглеводи і хороші волокна. Пробій має бути 24% білка, 40% натуральних вуглеводів (НЕ очищений крохмалі або цукру), а також в рівновазі жирів і волокон.

Незадовго до конкурсу програм дієті, і циркуляції 0 вуглеводів протягом 4 днів і 5-й день безкоштовно, повинні слідувати не більше ніж на 8 тижнів. Відповідні вітамінні добавки повинні бути прийняті.