кращі хардгейнер і ектоморф програма тренування

Будучи колишнім ектоморф, я можу сказати, що я знаю з перших рук, як важко і це розчарування, прагнути і намагатися, щоб сильніше практично без результатів, щоб показати. Протягом багатьох років я слідував за незліченними програмами навчання і пробував всі види добавок і білком, відправився в перетренованості і навіть поранився, не розуміючи, що це був саме такий підхід послідовника, який не привів мене ніде і в біду, в першу чергу. Я поясню сам. Як безліч інших слухачів по всьому світу, я буквально пожирав м’язів журналів в помилковій надії знайти один день таємні тренування та / або доповнення, які, нарешті, допомогли мені подолати застряг в колії позицію. Само собою зрозуміло, всі ці “чемпіони” підпрограм, де само марно, як один з одним для нормальних хлопців, як ти і я з нормальним життям і нормальної генетиці і які хочуть залишитися великі і чіткі від стероїдів. Також всі білки рекламуються саме в ці журнали не могли компенсувати мою постійний стан перетренованості, так як є тільки так, ваше тіло може поглинути, решта створення резерву у вигляді жиру.

Все це було б досить погано собі, але ще гірше для жорстких зростання та природних ектоморфи, який ніколи не здається, щоб побачити світло в кінці тунелю. Ці навчальні функції можуть працювати тільки для наркотиків допомогу особам, а не ви або я, і приведе до якої-небудь збій. Це було, тільки взявши довгий творчий відпустку поїхати, що я знайшов правильний кадр розуму, щоб скасувати всі попередні поняття, які більше, тим краще. Повернувшись до тренувань після декількох місяців вдалині Я просто слідував своїм інстинктам щодо того, що моє тіло говорить мені. Відмовившись сподіваємося робили значні успіхи я просто знову почав тренуватися з метою обслуговування дотепність програмі “початківців”, що робить дуже мало сетів в одній вправі тільки на частині тіла з використанням тільки основних вправ, як присадкуватий, жим лежачи, військової печатки , підборіддя UPS, весляр, мертвий ліфт і ось воно що! Немає біцепси, трицепси Ні, ніяких спеціальних вправ ізоляції. Повний тіла тренування, ніяких складних трудомістких процедур розколу з 15 комплектів в частині тіла або інші божевільні програми, а не добавки. Я знайшов ключі до хардгейнер і ектоморф тренування. Незабаром я почав процвітає.

Шкода, що я слухав моє тіло або знайшли потрібну інформацію, яка так легко доступні в Інтернеті сьогодні. Ще в 70-х роках і 80-х років, коли я був молодий, не було такої можливості, і вся інформація була доступна монополії м’язів журналів та індустрії харчових добавок, що навмисно ввів в оману і досі вводять в оману довірливих численними присосками як я з тренувальних вправ, які працюють тільки для стажерів допомогою наркотиків , а не для нормальних людей, не кажучи вже про ектоморфи. Як тільки привели в недостатності та перетренованості тоді легко для цих відчайдушних душ купувати та споживати все рекламоване на цих же журналів.

Але вам не потрібно талії років як я, щоб знайти рішення. Є кілька чесних людей і тренерів там сьогодні, які колись були в тій же взуття і нам і зробити точки доставки правдивої і реалістичною хардгейнер і ектоморф тренування для нормальних людей або жорсткий зростання як ви і я.

Вам не потрібно, щоб талії ваші гроші більше у марних, насправді брехлива, м’язові журналів або надмірне споживання добавки. Як тільки ви навчитеся це нове мінімалістський, але дуже ефективний і час ефективним методом ви ніколи не буде те ж саме, і ви будете дивуватися, як на землі, не могли б Ви талії вам енергію і час, слухаючи цуценя журналів. Пам’ятайте: краще менше та краще.
Дізнайтеся про ефективне поєднання ваги Програма навчання як рішення для ектоморфи або жорсткий виграші.