кращі тренування, щоб отримати великі швидкі

Якщо ви працюєте з вагами, а не робити тих завоювань, які ви хочете або ви новачок в силових тренувань і ваша мета полягає в створенні розміру і сили швидко, то розглянути питання про включення комплексу вправ у ваш режим. Використання цих вправ дає вам найкраще звичайного тренування, щоб отримати великі швидко.

Сполуки вправи є ті, які пов’язані з використанням більше одного суглоба в рух, як присадкуватий або тязі. Інші вправи, які включають в себе рух тільки на одному спільному називаються ізолюючі вправи. Прикладом цього може бути штангою завиток. Ви повинні використовувати обидва типи у ваші тренування але щоб збільшити зростання переконайтеся, що ви в тому числі з’єднання форми.

Навіщо посилювати кращі вправи для підняття важких речей, щоб наростити м’язову масу? Просто – ці рухи дозволяють працювати кілька груп м’язів одночасно. Ви також можете піднімати більш важкі ваги проти ізоляції вправи, які викликають велику стимуляцію, щоб більше м’язових волокон. Це призводить до зростання м’язів. Нарешті вони будуть навчати м’язи групи працюють в синергії один з одним, що робить їх більш ефективними.

Для того, щоб викликати максимальну стимуляцію м’язових волокон під час тренування ви хочете використовувати комбінації з’єднання і ізолюючі вправи. Це може включати в себе виконання присідань (з’єднання), а потім розгинання ніг (ізоляції). Це буде гарантувати, що жоден мускул волокно “не залишений позаду.”

Кращий звичайного тренування, щоб отримати великі швидкі повинна включати наступні з’єднання рухів:

Груди: Жим лежачи (відхилень), соуси, віджимання

Назад: станова тяга, Lat випадаючого, нахилився над рядком, підборіддя ДБЖ

ніг: присідання, станова тяга, випади

зброї: провали, віджимання, підборіддя ДБЖ

Плечі: Військове видавництво (штанги і гантелі), Арнольд преси

Так що якщо масове будівництво і розмір Ваших цілей не забудьте включити ці вправи в ваш режим доповнено ізоляції рухів, звуку дієта і серцево-судинні вправи.