кофеїн і м’язи реального ефекту …

Кофеїн є природним речовиною, яка перебуває у спільній напої, такі як кава, чай, сода, а також у загальних по боротьбі з наркотиками.

Його використання в тисячі років і його вплив на організм добре документовані хоча точний механізм, за допомогою якого він викликає ефект все одно не зрозумів.

Легенда свідчить, що він був вперше використаний ефіопські пастухи, які помітили, що коли кози жували ягоди кави вони здавалися набагато більш збудженим. Вони, природно, стало цікаво, спробував ягоди себе і незабаром після кави, як ми знаємо, він народився!

Сьогодні я хотів би поговорити про ефект кофеїну на м’язи. Спочатку я хотів би розвінчати міф, що вживання кофеїну руйнує м’язи. Там просто немає доказів цього на сьогоднішній день у всіх численних подвійних сліпих наукові тести, які були проведені.

Три добре встановлених фактів про кофеїн і спортивних результатів є:

а) Це підвищує витривалість свого в діяльності, як біг підтюпцем, біг Велоспорт

б) Це допомагає в розщепленню жиру (Не м’язи)

в) Це менш корисно для видів діяльності, що вимагають коротких сплесків енергії, таких як спринт, пауерліфтингу і т.д.

Кофеїну досягає перших двох перерахованих вище ефектів через процес, відомий як глікоген щадним. Що таке глікоген щадний?

У нормальних умовах організм отримує всю свою енергію з глікогену-доступною формою вуглеводів енергії. Коли ви руйнуючим глікогену в вашому тілі ви відчуваєте втому і більше не може виконувати, а фізично.

Коли кофеїн присутній в крові вона змушує організм використовувати свої жирові запаси для енергії навіть тоді, коли є ще глікогену доступні. У деяких випадках тіло перетвориться на жир для отримання енергії, поки ще є до 50% глікогену зліва. Результатом цього є в два рази.

Спочатку ви в змозі виконати напруженої фізичної активності набагато довше, так як глікогену йде довгий шлях і два, він допомагає у спалюванні жиру. У дослідженнях, в яких спортсменам було запропоновано повідомити своє Рейтинг сприйнятого застосування ака НПП (вільно розуміти, скільки зусиль ви ставите в фізичної активності), а після вживання кофеїну, багато повідомили, значно нижче в ППД. Іншими словами, вони виконували на високому рівні тільки фізично, а й вважають, що їхні зусилля, щоб бути набагато менше.

Якщо ваша мета полягає у втраті жиру ви будете раді дізнатися, що кофеїн може допомогти вам у цьому напрямку на другий ефект говорилося вище. Що ще не ясно, як насправді кофеїн це, і це та область, багато чарівності для дослідників.

Так що, можна використовувати кофеїн для підвищення спортивних результатів? Тобто вибір ви повинні зробити індивідуально, оскільки вона також відомо, що різні побічні ефекти, які можуть або не можуть переважити вигоди. З одного боку, він є м’яким сечогінним засобом і може призвести до зневоднення.

Перевірка за допомогою його в різних умовах, а потім зробіть свій вибір.

Записатися на безкоштовний курс нарощування м’язової маси нижче …