коли приймати креатин – поради для культуристів

Коли приймати креатин є важливим питанням, коли ви вирішили використовувати його в якості доповнення культуризму. Може бути, це більш важливо знати про те, що взяти з ним, а також оптимальний час для всього цього. Креатин матиме найбільший вплив на скелетні м’язи і, як більшість з нас знає, що швидко скорочуються м’язові волокна є ті, які є головними дійовими особами тут. Ці волокна, які гонгу для поглинання креатину і вони здатні як поглинати вдвічі більше креатин в якості повільного twich волокон може.

Що ми їмо, і / або для збільшення креатину в швидких волокон? Якщо ми отримаємо адреналіну і зробити кілька жорстких тренувань, все це допоможе надзвичайно. Але що більш важливо, якщо взяти деякі продукують інсулін палива у вигляді глюкози (звичайно в дозі 75гр прекрасно) разом з вуглеводами (ті високі індекс gylcemic) і білка, то це буде максимально використовувати переваги креатину і це повинно бути прийнято після тренування.

Деякі доповнення постачальники сказати вам, коли приймати креатин і є деяка розбіжність в думках тут. Більшість експертів згодні, що зараз найкращий час після тренування. Причина, здається, що скелетні м’язи в її найбільш вразливою після тренування. Є й інші причини для підтримки цього, таких як креатин зберігається в м’язах до необхідності. Якщо ви запас до тренування то ваші м’язи стануть насиченими і креатину, будуть видалені. Коли ви приймаєте креатин після тренування ви поповнення креатину, щоб м’язи забезпечені знову.

Навіть якщо ви не працюєте кожен день, ви не можете бути стурбовані, коли необхідно приймати креатин, ви все одно повинні продовжувати приймати його, як ви повинні створити креатину в м’язах, і ви хочете, щоб досягти максимальної точки насичення. Це те, що м’язи будуть працювати краще, і ви почнете бачити результати в набагато більш швидкими темпами. Кращий час, коли приймати креатин доповнення на вашому днів решту часу сніданку, так як це час м’язам потрібно більше живлення.