згладити вашу ABS – 5 ключових моментів для отримання 6 кубиків преса

Люди стають все більш і більш свідомим про свою зовнішність і статури. Тим не менше, шлях до досягнення цих сексуальний шість пакет ABS є більш-менш складним. Насправді, правильний тип інвестицій часу і дієта може допомогти вам досягти ваших цілей, але є спірні уявлення про ці “правильних” методів. Таким чином, багато разів ми загрузнути в це порочне коло і не отримати ці шість абс пакет. Медіа продовжує циркулюючого суперечать точки зору про дієта, фізичні вправи та інші методи, які допомагають згладити вашу абс. Одна річ, яку ви повинні мати на увазі, “все, що блищить, не золото”. Тепер, коли ви знаєте, у мене є рішення вашої проблеми, ви можете звести ваш прес у швидкій і здоровим способом.

Є 5 основних ключових моментів для отримання 6 кубиків преса. Давайте поглянемо на них:

1) правильне харчування:

Для того, щоб згладити вашу ABS, ви повинні підтримувати правильне харчування. Вправи не працює без правильного харчування. Доглянуті дієта допомагає у втраті жиру в більш швидкий спосіб таким чином, прокладаючи свій шлях до отримання м’яса плоский абс. Отже, що ж таке правильне харчування? Правильне харчування не що інше, як дієта, яка містить найкращі види жирів і поживних речовин. Наприклад, горіхи, авокадо, риба, яйця, кокосове молоко; органічно підняв м’ясо має омега-3 жирних кислот, які допомагають у втраті поганий холестерин. Ви повинні вибрати є з цілісного зерна (ще краще будуть пророслі зерна, як я звичайно рекомендую обмежити загальне зерно продукти для кращих результатів) замість очищеного зерна. Фрукти є природними джерелами цукру, таким чином, є їх замість рафінованого цукру буде звести ваш прес в набагато більш швидкий спосіб. І, звичайно, здоровою порцією свіжих овочів з кожним прийомом їжі додасть клітковини, вітамінів і поживних речовин, необхідних для стабілізації рівня інсуліну і сприяти спалюванню жиру при заповненні вас так, ви не відчуваєте себе голодним.

Ключ, щоб не піти на деякі хитрощі, як вкрай низький вуглеводів (хоча я вірю в достатньо зменшити споживання вуглеводів, що і є великою проблемою для більшості людей), низьким вмістом жиру, супер високий вміст білка, або будь-яку іншу комбінацію, яка вам фокусування на один макрос поживних проти одного.

2) Не ставайте засліплений ЗМІ:

Це може здатися трохи дивним, але суперечливих повідомлень засобів масової інформації є однією з основних причин, чому люди не отримують великий абс. Щоб бути більш конкретним, і вимикається ми чуємо новини про жирі якостей втрати деяких продукт харчування, але вже наступного дня ми чуємо протилежне. По-друге, ви знайдете ці дурні книги дієти на ринку близько низьким вмістом вуглеводів, низьким вмістом жирів, високий вміст білка, вегетаріанські, пост, Аткінс, South Beach, рідкі дієти, і ще кілька сотень, які пропонують основному непрактичною інформації за смішною ціною. Так, другий за ключовим моментом, щоб отримати великі ABS ігнорує галас. Не поспішайте або поспішати з висновками. Незалежно від того, наскільки сильно ви хочете, щоб згладити вашу ABS, мати терпіння і зробити ретельне дослідження.

3) виконувати інтенсивні тренування:

Це стара приказка, що “прагнення до успіху без напруженої роботи все одно що намагатися зібрати, де ви не посадили”. Тому, дуже важливо виконувати інтенсивні тренування. Ви не можете втратити живота жир, концентруючись тільки на вашому абс. Ви повинні зосередитися на ваше тіло. Відпочинок протягом коротких періодів і працюють на найбільших груп м’язів вашого тіла.

4) забути хрумтить і сидіти вікна:

Щоб згладити вашу ABS, одним з основних ключових моментів, щоб забути хрумтить і сидіти вікна. Для того щоб отримати шість пакет ABS ви повинні робити вправи, які пропонують величезну кількість опору. Хрумтить і сидіти вікна пропонують найменшу кількість опору і, отже, поганий вправи, щоб досягти бажаного шість абс пакет.

5) право вправу:

Ви можете згладити вашу ABS швидше, якщо ваш метод вправа стимулює спалювання жиру метаболізм вашого шлунка. Як вже згадувалося раніше в цій статті, важливо зосередитися на весь організм, а не тільки абс. Користуючись повним тілом, кілька спільних опору силові тренування вправи орієнтоване його регіоні ABS вашого шлунка є секретом для швидкого розвитку черевних м’язів. Прикладами можуть служити:

– Присідання
– Мертві ліфти
– Випади
– Крок вікон
– Чистий і пресах
– Альпіністи

Роблячи вище вправи для приблизно 20-30 хвилин, тричі на тиждень, день відпочинку між ними, може допомогти вам в отриманні шість пакет ABS або плоский живіт. Виконуйте ці вправи з життєвої сили і сили, так що ви можете згладити вашу ABS quickly.If ви будете слідувати вище 5 основних ключових моментів з пристрастю і терпінням, то ніщо не може зупинити вас від вашого сплощення абс!