забули принципи м’язової маси

Добре, давайте повернемося до витоків. Існує повністю занадто багато дурниць там, коли справа доходить до м’язової маси, і якщо у вас немає досвідченого персонального тренера у вашому розпорядженні, ви можете витрачати свій дорогоцінний час, намагаючись упакувати на деякі яловичини. Перестаньте слухати обжерливості, дієта добавки приймати, 10 годин на тиждень в тренажерному залі, meatheads. М’язової маси не такий сирий або залякування як вони роблять це, здається. Для тих, хто новачок в грі, або для тих, хто втратив свій шлях, дозволяє огляд лише те, що необхідно, щоб отримати деякі м’язи.

Керівні принципи підготовки м’язової маси є:

1. прогресивної перевантаження
Інтенсивність кожного тренування повинна перевищувати попередні тренування для того, щоб стимулювати новий ріст м’язів. Це вимагає наукового підходу до навчання, де більше, ніж просто кількість вага вимірюється. Час, необхідний для виконання комплексу вправ на групу м’язів, а також час відпочинку, також повинні бути записані. Питання, хто сильніший людини? Людина, яка може підняти 200 фунтів в 5 разів в 1 хвилину, або людина, яка може підняти 150 фунтів 10 разів за 1 хвилину? Більшість щурів тренажерний зал буде сперечатися 200 фунтів атлет сильніше людини. Тренажерний зал щурів, як великі ваги. Насправді 150 фунта підйомник сильніше, мають підйому 500 фунтів більше, в тому ж одиницю часу. Це більш високої інтенсивності навчання. Це сильніше, і, отже, великою людиною.

2. Збільшення інтенсивності вимагає зменшенням тривалості
Інтенсивність нема про витрачають більше часу в тренажерному залі щотижня. Справді, якщо ви проводите більше ніж годину, щоб півтори години НА ТИЖДЕНЬ важкої атлетики ви витрачаєте свій час. Коли тренування збільшується за інтенсивністю, він зазвичай займає менше часу, щоб закінчити, не більше. Більша вага підняв в одиницю часу дає дуже велике навантаження на своє тіло, і воно не потрібно вести дуже довго для того, щоб стимулювати ріст м’язів. Зверніть увагу на збільшення загальної ваги підняв в одиницю часу, і ви знайдете ваш прибуток.

3. Збільшення сили, маючи на увазі, поклавши велике навантаження на тілі них, вимагає більше часу відпочинку між тренуваннями. Якщо Ви почали підйому 2 дні на тиждень і зробив успіхи кожного тренування протягом одного місяця, а потім plateued, то ви випробували цей принцип на роботі. Як ви стали сильнішими, ваш організм буде вимагати більше стресу з метою стимулювання зростання, і якщо ви успішно стимулювати зростання, ваш організм буде вимагати більше часу, щоб відновити себе. Ця концепція є майже неможливим для тренажерного залу щурів прийняти. Вони вважають, що чим більше, тим краще. У дійсності, як одного досягнення, краще менше та краще. Якщо ви не домоглися успіхів кожного тренування, то ви розробкою занадто часто, або неправильно. Ви можете виявити, вам потрібно всього лише підняти один раз на 2 тижні, щоб бути найбільш сильні кожен раз.

4. З’єднання ліфтів забезпечення максимальної перевантаження. Не витрачайте час на ізолюючі вправи. Малі групи м’язів працювали досить з’єднання з підйомниками, як жим лежачи, підтягування, рядків мертвий ліфт, і присідати. З’єднання ліфтів дозволяють працювати ваше тіло як єдине ціле, перевантажувати більш дрібні групи м’язів, а також більші, і продовжувати тренуватися рази до мінімуму.

5. Останнє, але не менш, дієта. Харчуйтеся добре. Зауважте, я не пишу білка заголовними буквами. Якщо ви не готувалися до бодібілдингу конкуренція, ваше тіло буде додати м’язів з належної тренування в зв’язці зі здоровою дієтою. Фрукти, овочі, і м’ясо. Простий, прямий. Уникайте оброблених продуктів. Їжте правильні види жирів і низьким вмістом жиру м’яса. Зменшіть споживання цукру. Чи не випивка, але є задовольняють їжі 3 до 6 разів на день. Якщо ви голодні, з’їжте. Якщо ти сповнений, зупиніться. І додати трохи білків, окрім вашого нормального споживання. Якщо ви на 170 фунтів з вашого поточного дієті, це не займе у Вас ще 100 грамів білка в день, щоб додати п’ять фунтів м’язів. Додати його там, де ви можете, і спробуйте споживати деякий час кожного прийому їжі. А ось секрет для тих, хто любить поїсти, як я. Виберіть один день на тиждень, що є Вашим, щоб з’їсти все і вся. Все, що йде. Відчувайте себе хворим, якщо ви хочете. Це буде тримати ваш розум у здоровому розумі, і це приголомшує тіло трохи, зберігаючи ваш метаболізм високою, щоб він не повільний з поверненням у природних продуктах. Це вірно, їдять морозиво і Snickers дійсно може бути корисним для вас.

Я сподіваюся, що це дає вам деякі з інструментів, щоб зробити послідовну прибуток шукаєте. Гарне тренування.