жіночий бодібілдинг поради для чемпіонів

Я збираюся поділитися з вами деякими з моїх порад жіночий бодібілдинг, які розроблені і використовуються чемпіонів. Я робив це протягом багатьох років, і я змагалися у багатьох конкурсах і є один підкреслення філософію цього. Вам потрібно зробити щоденну рутину з цих порад для досягнення найкращих результатів.

9:00 сну: ви будете потребувати, щоб отримати повний 9:00 сну вночі. Там просто немає шляху навколо нього. Більшість людей, у зв’язку з життєвими стресами, ніколи не отримати необхідний сон необхідні. Ваше тіло потребує цього сні зроблено, щоб отримати капітального ремонту м’язів зроблено. Якщо ви тільки отримуєте 6 годин вночі, це означає, що значна частина м’язи не отримують відремонтовано цього поворотний момент. Крім того, не отримують достатньо сну буде сповільнювати роботу функцій організму. Ви помітите, ви будете мати важкий час втрати ваги.

48 годин м’язів інших груп: Ви збираєтеся працювати поза домом щотижня, але ви не можете через це більше. Більше робити це найшкідливіше, що можна зробити. Я знаю всього про все інше, якщо ви хочете кращих результатів, ви вкладаєте більше часу, на жаль, в цьому випадку ви знищити вашого тіла. Вона займає до 48 годин, щоб повністю відновлювати м’язову тканину, так що означає, що ви повинні чекати, що проміжок часу.

Харчування частіше: ви будете мати, щоб почати їсти кожні кілька годин. Це необхідно для того, що ви отримуєте необхідні поживні речовини до м’язів. Існує також додаткова перевага, маючи ваш метаболізм стимулюється, так що ви спалюєте більше калорій.