ектоморф тренування – 3 способи пробити вашу генетику і отримати м’язи

Це не дуже незвично для ектоморфи також відомий як “Hardgainers”, щоб отримати розчарування і збентежений, коли вони починають намагатися набрати вагу і м’язову масу. Як ектоморф наше тіло вимагає зовсім інший набір правил при розробці. Це головним чином тому наші м’язи набагато більш чутливі до деформації і, як правило, швидше пробою, а також займає більше часу, щоб залікувати.

Для того, щоб ектоморф тренування, щоб бути ефективними, ми повинні адаптувати його за те, що наші функції організму і ручки м’язового напруги. Нижче наведено 5 швидких і простих порад, щоб пам’ятати, що допоможе вам почати отримувати, що м’язова маса.

Час має суттєве значення

Ектоморф тренування повинен забезпечити більш часу, ніж іншим час, проведений в спортзалі. Це було показано в численних дослідженнях, що тіло ектоморф краще реагує тренування сесій, які тривають не більше години, 4-5 рази на тиждень.

дотримуватися з’єднання

Так як у нас є тільки близько години, щоб тренування, важливо, що ми знаходимося в змозі уразити стільки м’язових волокон в рамках реалізації Цільової групи, як це можливо. Чим більше волокон, які працювали краще результати. Саме з цієї причини, що ви повинні дотримуватися з з’єднанням руху вправ, таких як:

-Штангою завиток

Військово-прес

-Жим лежачи

-Присідання

-Жим

більше деформація = краще прибутку

З ектоморф тренування, ви повинні включати вправи або вправи варіанти, які дозволять вашим м’язам бути в стані стресу протягом більш тривалого періоду часу. Причиною цього є те, що було проведено дослідження, і він показав, що м’язи ектоморф були зроблені в основному з швидкі волокна типу волокон 2А м’язи. Ці м’язові волокна більше на витривалість і, отже, виробляти набагато кращі результати при приміщенні під напругою протягом більш тривалого періоду часу. Для того, щоб допомогти нам досягти цього в тренажерному залі ми можемо включити речі, як:

Падіння набори

-Часткові

-Суперсетами