дієта нарощування м’язової маси

Я тут, щоб поговорити з вами про дієта нарощування м’язової маси, що може допомогти вам надіти більше м’язів. Більшість людей думають, що магія відбувається в тренажерному залі, але справа в тому, що ваші м’язи не будуть рости, якщо ваша дієта не дозволяє їм рости. Ваша дієта є те, що забезпечує поживні речовини, щоб годувати тих м’язів, як вони ростуть і без належного харчування, вони просто не буде рости. Виконання Вашої погодинної тренування не достатньо, тому що, коли ви залишаєте тренажерний зал, ви повинні піклуватися про ті м’язи інший час. Усередині тренажерний зал, у вас працювати. За межами спортзалу, ви правильно харчуватися. Я збираюся показати вам саме те, що дієта нарощування м’язової маси має виглядати.

Перше, що ви можете почати робити з вашої дієті їсть невеликими порціями кожні 3 години. Багато людей не розуміють, чому люди роблять це, але є дуже важливі причини, обміну речовин і синтезу білка. Коли ви їсте це часто, ваш метаболізм не має шансів на відпочинок, так що в підсумку спалювати більше жиру. Коли мова йде про синтез білка, це в основному означає, що ви завжди будете мати білка доступні для негайного ремонту м’язів. Це означає, що ваші м’язи ніколи не обходяться без.

Я думаю, що інша частина моєї дієти нарощування м’язової маси, що важливо ріже всі оброблені харчові продукти. Ці види продуктів харчування, це погано для вас, тому що вони повні хімічних речовин та інших речей, що ваш організм не потребує. Я вважаю, що вони насправді уповільнює процес м’язів. Постарайтеся, щоб повернутися до всіх природних справжня їжа. Це не так погано насправді. Замість того щоб купувати упакованих продуктів харчування, почати їсти стейки і курячі.