дієта для нарощування м’язової маси

Якщо ви вже читаєте цю статтю, значить, у вас є голова на правій. Для більшості людей, нарощування м’язової маси є реальною боротьбою, тому що вони прості не знаю, як правильно харчуватися. У цій статті я збираюся викласти основи правильний план дієти для тих, хто хоче наростити м’язову масу. Це не ракетобудування, але якщо ви не маєте його з самого початку, ви боретеся важка боротьба.

Перше, що потрібно турбуватися про те, скільки ви їсте. Якщо ви не їсте достатньо, ви не отримаєте жодної ваги, і це не те, що ви після цього, як його, якщо ви та людина, яка завжди був худим, ви можете зійти з рук їдять стільки, скільки вам подобається. Якщо ви один з цих людей, і ви дійсно ставлять трохи ваги, то ви будете втрачати жир набагато швидше, ніж ви отримали його.

З іншого боку, якщо ви є людиною, яка набирає вагу легко, але вважає, що важко зробити пісне вигоди, ви повинні бути набагато більш обережними з тим, як ви йдете про вашій дієті. Я вписуються в цю категорію, і, коли я вперше почав тренування з обтяженнями, я важив близько 77кг і їла близько 2200 калорій на день. Це дозволило мені отримати м’язової, не надягаючи навантажень сало теж.

Друге, що потрібно турбуватися, і це так само важливо, як і скільки ви їсте, то, що ви насправді є. Їдять багато гамбургерів зробить вас набрати вагу, але не та вага, який ви хочете. Таким чином, ви повинні бути розумними. Звичайно, якщо ви один з тих людей, хто знаходить його дуже важко отримати будь-якої вагу на всіх, то вам не доведеться турбуватися так сильно. Ви можете їсти все, що завгодно, а не турбуватися про те, дійсно жиру і роздутою.

Але якщо ви не один з тих людей, слухайте. Ви хочете обмежити себе в їжі тільки якісні продукти. Я написав цілу статтю на цю тему, але я просто хочу перерахувати основні продукти, які ви повинні їсти внизу.

Що стосується білків йти, ви хочете бути їдять багато курячі грудки, грудки індички, пісне стейк, тунця також фантастичні, майже будь-якої риби також добре і протеїнові коктейлі можуть бути корисні, якщо у вас мало часу.

Вуглеводи. Ви, очевидно, хочуть, їдять багато хороших, здорових овочів. Тримайтеся подалі від солодких, оброблених вуглеводів, як білий хліб і білий рис. Замість цього, дотримуйтеся корисні продукти, як хліб з непросіяного борошна, лаваш, овес, коричневий рис, і т.д. і т.п.

І жири, ну, я люблю їсти арахісове масло, тому що це має прекрасний смак і також добре для вас теж. Інші горіхи також великі, як волоські горіхи, мигдаль і арахіс старі добрі. Тільки будьте обережні, про те, скільки горіхів насправді ви їсте. Жир дуже щільною калорій, так що це легко за нежить.

Отже, поїхали, швидко і легко керівництво по створенню прекрасним гідом дієта для нарощування м’язової маси. Переконайтеся, що ви читати знову і зрозуміти все, що було написано.