добре виглядати і спалювати жир м’язи збірки

Я впевнений, що більшість з нас хоче, щоб добре виглядати. Моє бажання, щоб не тільки добре виглядати, але відчувати себе добре і бути в хорошій формі. Одна з ключових речей, які ми повинні зробити в Одер, щоб виконати це бажання, щоб спалювати жир і наростити м’язову масу. Є деякі, які говорять, що ви можете не спалювання жиру і в той же час нарощування м’язової маси. Я не згоден з цим. Це можна зробити, особливо якщо ви робите ці три речі, щоб почати.

Почніть на правильний план харчування. Якщо ви збираєтеся, щоб спалити жир і наростити м’язову масу ви повинні будете з’їсти належного харчування продукти. Їжте їжу з якістю білків, вуглеводів і корисних жирів. Це право є така річ, як здорові жири і ваше тіло потребує цього, щоб досягти успіху в спалювання жирів. Ви також хочете, щоб їсти меншими порціями кілька разів на день. Їжте п’ять-шість разів на день, зберігання близько двох годин між прийомами їжі і ваш метаболізм буде спалювати зайвий жир з кісток.

Використання інтервального тренування кардіо. Як часто ми зробити те ж саме старе те ж саме старе, коли справа доходить до серцево-судинних вправ. Ми можемо ходити, бігати підтюпцем або на велосипеді ж ми щоразу робити кардіо. Ви будете робити набагато краще, щоб спалити жир і наростити м’язову масу, якщо ви міняєте швидкість, з якою ви робите ці види вправ. В основному йти милю, а потім запустити протягом тридцяти секунд, а потім знову ходити і продовжують змінюватися цьому, коли ви йдете. Коли я їжджу на велотренажері люблю торгувати стійкий протягом двох хвилин, потім торгувати жорсткі протягом однієї хвилини і чергувати їх, як я їжджу. Це дивно, наскільки швидко я отримую результати, ніж якби я просто їздити стійким. Дайте йому спробувати, але працює повільно, тому що це може стати досить інтенсивним.

Нарешті, використовувати гарну рутину підготовки опору. Якщо ви дійсно хочете, щоб спалити жир і наростити м’язову масу, то вам потрібно мати гідну програму навчання опору налаштований так, що ви будуєте ці м’язи. Якщо ви дотримуєтеся системи 3:57 раз на тиждень ви будете будувати м’язи за все ваше тіло, як вам спалювати жири з більш високим метаболізмом. Ви хочете, щоб переконатися, що споживання калорій збільшується деякі так, що ви не горять м’язи, але побудувати його. Вам потрібно переконатися, що ви дати м’язам можливість відпочити час від часу. Навчання опору фактично руйнує ваші м’язи і коли вони відпочивають вони повертаються разом сильніше.

Суть в тому, що для того, щоб спалити жир і наростити м’язову масу вам потрібно реалізувати ці три речі у ваш спосіб життя. Ви не будете розчаровані, якщо ви робите.