два перевірених порад для отримання м’язів протягом 4 тижнів

Якщо вам цікаво, як ви можете отримати деякі м’язи і вагу в короткий проміжок часу, є дві дії, які ви можете зробити, що б адекватно відповісти на ваш запит. Вони піднімають і їжі. Застосовуючи обидва ці поради для отримання м’язів до програми, яка триватиме чотири тижні, ви зробите себе сильніше, більше і, все навколо, жорсткіше.

підйомні

Якщо ви хочете поставити на масу вашого тіла як можна швидше, ви збираєтеся потрібно знати деякі вправи, які зроблять це простіше і швидше для вас, щоб наростити м’язи і вагу. Наступні тренування допоможе вам отримати більше:

– Присідання
– Провали
– Станова тяга.

Ці три, при додаванні в ваші дні тренування, поставить маси на вас дуже швидко, тому що вони вирішують масу м’язів на Вашому тілі. Будь тренажерний зал буде визнати, що ці три вправи важкої атлетики буде проводити швидкий ріст м’язів.

Станова тяга, присідання і провали повинні бути в центрі уваги вашої ваги навчальних занять. Складіть графік для днів тижня ви будете працювати (наприклад, понеділок, середу і п’ятницю). План по виконанню однієї з трьох основних режимах (понеділок присідання, станова тяга середу і п’ятницю провали) на кожен день. Потім додаються різні вправи в ваш режим, такі як груди вправами або біцепса кучері або будь-які інші легкі тренування. Однак, зосередивши увагу на провали, присідання і станова тяга є кращим способом отримати м’язи і вагу.

їжа

Тепер це ваш шанс, щоб з’їсти стільки, як ви завжди хотіли, тому що кожний прийом їжі ви споживаєте додає до вашої кінцевої мети набирає вагу і додати м’язів. Коли ви пропустите їжу, ви тільки зробивши два кроки назад до вашого один крок вперед.

Рекомендована кількість страв, які ви повинні з’їсти в день шість: три великих страви і три менше їжі. Ваші три великих харчування (сніданок, обід і вечеря) повинен містити як мінімум від 30 до 50 грамів білка, що в першу чергу приходять з м’яса джерела. Ці три страви ваша підтримка системи для дієти.

Разом з вашим великих порцій м’яса, вуглеводів має бути в меню, а також мінімальна кількість жиру. Все, що необхідно вживати в один прийом їжі. Перемежовуються з ваших трьох основних прийомів їжі, у вас буде три менше їжі або закуски, які можуть складатися з безлічі речей, включаючи:

– Протеїнові коктейлі
– Бари пару білка
– Будь-яка інша 30 до 50 грамів білка закуска

Знову ж, ці насправді не повинні бути порції м’яса, але може бути коктейлі або барах. Ви також не повинні мати як велику порцію вуглеводів.

При правильному кількості самовідданість, бажання, увагу і хороший план, ви будете на добре проклали шлях до набирають вагу і м’язову протягом чотирьох тижнів. Після цього, ви можете визначити ваші успіхи і вирішити, якщо продовжує набирати м’язової маси і отримати більше підходить саме вам. Якщо ви вирішите продовжити, ви можете зробити ще чотири тижні плану.