вільні ваги або машини збільшення м’язової маси

В принципі, штангами і гантелями, класифікуються як вільні ваги. З іншого руці вправи, які мають шківів або кабелі, які допоможуть вам підняти вагу машин.
Для того, щоб отримати м’язи, необхідно звертати більше уваги на вільних вправах ваги. Для всіх любителів машин там, ви могли б переосмислити, яка з них більш ефективна. Вільні ваги дійсно більш ефективні в сприянні зростанню м’язів. Хоча вправи тут набагато складніше виконати, тому що нічого не допомагає вам насправді використовувати правильне виконання, цей факт сам по собі, чому вільні ваги вправи набагато ефективнішими.
Безкоштовні вправи вага здатні стимулювати більшість м’язових волокон, наскільки можливо. Це неможливо зробити з машиною. Чому?
В принципі, не вистачає машин в просуванні та розвитку стабілізатори синергиста м’язи. В принципі, ці два м’язи, яку підтримку основних м’язів, коли ви виконуєте комплекс ліфта. Наприклад, якщо вам потрібно зробити, жими лежачи, ви повинні бути в змозі зробити використання стабілізаторів і м’язів-синергистов для того, щоб забезпечувати підйомну силу. І, ви потрібні у великій кількості. Якщо ви жим лежачи, використовуючи машину, він не буде дійсно потрібна допомога від стабілізаторів, як машина сама вже підтримує ваш головний м’язів.
Машини в основному, не стимулюють м’язи навколо області, яку ви працюєте, які є стабілізаторами. Ви повинні пам’ятати, що для того, щоб ваш головний м’язам рости, стабілізатори повинні бути сильними. І єдиний спосіб зробити це, робити стільки вільного ваги вправи, як ви можете.
Безкоштовний ваги вправи, такі як присідання, гантелі преси, гантелі льоту, жим лежачи, нахилився над рядком гантелі й інші доклали багато напруги на підтримку групи м’язів, тому втомлюєшся дуже швидко робити вільні вправи ваги. Тим не менше, навіть якщо у вас втомлюються дуже швидко, ви отримаєте більше м’язів, і ви станете набагато сильніше, в дуже швидкому темпі.
Ви можете включити машину вправи у вашій програмі, але ви повинні зробити це після виконання всіх вільних вправах ваги. Таким чином, ви зможете скористатися сили у вас на вільних вправах ваги і не руйнують її на комп’ютері вправ.
Якщо ви новачок, зосередитися на легких ваг. Ваша основна ціль не м’язової маси ще. Перш за все, необхідно правильно виконати вільних вправах ваги у вас є у вашій програмі для того, щоб перейти на більш важкі ваги.
Зосередьтеся на зміцненні м’язів підтримують спочатку і коли вона в змозі витримати вагу ви піднімаєте, і що ви в змозі виконати вільні вправи вага належним чином, то це для вас час, щоб зосередитися на основному м’язами.
Крім того, для того, щоб наростити м’язову масу, необхідно піднімати більш важкі ваги. Що важкі означає, що ваги, які є складними для вас і ваги, які ви зможете підняти з 8 до 12 повторень, 3 підходи. Якщо ви можете зробити більше 15 повторень до відмови тимчасових починається, то це буде розглядатися як легка вага.
Запам’ятайте ці поради, і ви можете бути впевнені, що ви зможете отримати м’язи швидко. Завжди пам’ятайте, що одним з ключів до набору м’язової маси є зміцнення підтримки м’язів. І, тільки робив вільні вправи вага буде в змозі зробити це ефективно.