відновлення – після тренування – Найважливіші Поради для розірвав тіла

Ви могли б назвати мене брехуном, але я кажу правду, коли я кажу, що моє тіло любителя частково пов’язано з тим, що я сиджу на моєму Дафф! Серйозно, мої друзі сміються, але це правда, і це все тому, що відновлення – фазу після тренування. Беручи час, щоб дозволити м’язам відновитися може не тільки збільшити процес будівництва, але і привести до розірвав статури!

Звичайно, сидячи на моєму Дафф один творить побудувати ці м’язи, однак це робить чудеса для процесу відновлення. Як ми відпочиваємо наш організм переходить в так звану фазу ремонту і починає посилати життєво важливих поживних речовин до м’язів, які були напруженими під час нашої тренування. М’язи, звичайно, черпати енергію та будівельні потужності від цих поживних речовин, тому дозволяє їм отримувати більше. Тому що організм долає цю напругу і маленькі сльози в м’язах, вони будують більше і сильніше!

Тепер поряд з відновленням тренування пост є той факт, що ви можете відпочити від повсякденної появи тренажерному залі. Отримання любителя приходить з прийняття кожному пункту тренування, це означає, що якість, а не кількість. Ось деякі поради, які можуть допомогти вам перейти від худої до м’язистих:

Побільше відпочивайте, близько 8 годин на добу, буде робити свою справу. Пам’ятайте, що деякі люди повинні більше відпочивати, ніж інші.
Хороший графік сну також допоможе зберегти ваше тіло працює правильно. Тіло може адаптуватися до змін, проте краще всього, якщо ви підтримувати постійний сон – неспання.
Дослідження показали, що за кілька годин до півночі більш корисні для організму, тому спробуйте отримати в ліжко в 10 вечора, а не чекати, поки після півночі.
Час посту відновлення тренування повинна бути заснована на складності тренування. Якщо ви дали 100%, то дозвольте собі кілька днів між ними. Якщо у вас є дуже легкі тренування, ніж ви можете потрапити в спортзал, трохи швидше, просто пам’ятайте, що інша циклу допомагає наростити м’язову масу теж!