відкрити для себе найпоширеніші помилки, які можуть перешкоджати вам отримати ідеальний абс ви бажаєте

Більшість з нас мріють про досягнення обробкою, чітко визначених черевної мускулатури. Чоловіки цільової мати шість абс пакет в той час як жінки хочуть отримати квартиру, сексуальний живіт. Тим не менш, багато людей роблять великі помилки в методах, які вони вибирають, щоб спробувати досягнення цієї мети.

Значна помилка, яку чоловіки і жінки роблять те, що вони нехтують, щоб наростити свої програми через деякий час. Кожен новий тренування слід проводити повільно на початку. Поступово докласти більше зусиль, наскільки ваше тіло може впоратися, але не до такої міри, що мають жахливо болить тіло наступного дня після. Наприклад, коли ви обираєте для ваших ходьбі кардіо тренування, ви повинні активізувати швидкістю, як проходить час, щоб зберегти розвиток м’язів у вашому тілі. Легко забути, що, залишаючись у ваш звичайний крок плином часу, ви не дасть вам у подальшому вдосконаленні. Багато хто хоче, щоб почати свою програму вправ з ходьбою. Потім, через деякий час, вони переходять на біг підтюпцем. Пізніше, зрушення в бік бігу корисно. Залежно від стану кожної людини, і, можливо, наявність старих травм, деякі можуть навіть розглянути дотримується ходьбі, але вибір більше ходити пішки або швидко зробити більше раундів. Філософія ж справедливо і для вправи AB. Почніть з декількох хрумтить і в кінцевому підсумку збільшити число хрумтить ви робите у вашій програмі AB.

Неправильна форма або виконання також поширені помилки люди роблять під час їх AB вправ. Як правило, вони використовують свою владу, ніг і шиї або в цьому вправа, яка тільки викликає біль в шиї. Це може бути серйозною помилкою. Мало того, що це не ваша imrpove AB сили, але значної шкоди може бути створений. Багато хто забуває, що вони повинні сконцентруватися і зібрати всі сили в їх районі AB. Щоб зробити це правильно, помістіть руки над AB, коли ви тільки збираєтеся спробувати цю вправу. Ви будете почувати себе ваші м’язи живота працюють. При виконанні довше, ви дізнаєтеся про те, як техніка націлені на тих м’язів черевного преса, природно, без необхідності покладіть руку насправді відчути м’язи підтягнути .. Ще одна порада, який може допомогти вам у вашій рутинної AB є підтягнути м’язи преса щоразу, коли ви будете робити цю вправу, так само, як якщо ви збираєтеся, щоб бути хітом у вашому животику. Ця техніка забезпечує резервне підтримки теж і дає вашому ABS тренування, навіть якщо ви робите інші вправи, які не обов’язково таргетинг м’язів черевного преса. Уникайте вправ, які зроблять вас нахилитися або навколо спини, щоб захистити і не нашкодити спині. Хрумтить в даний час є дуже відрізняється від того, як це робилося раніше. Підйом тулуба в повному порядку для нашої грудей торкнутися колін був кинутий у бік. Хрумтить розвивалися вже у різні стилі, які не тільки більш ефективними для AB наведення, але і набагато безпечніше зробити ..

Опускаючи загальні помилки у вправах AB, ви прискорите їх вплив на вашу область AB. Одночасно зробити це за допомогою простого AB тренування піску включати інтервал підготовки і силових тренувань у вашу програму вправ AB. Використовуючи цю стратегію в серйозних чином, безумовно, доставить вас до вашої мети, мають сексуальний і ідеальний абс.