втрачають жир і отримати м’язи легких шляхів

Якщо ви хочете змінити ваше тіло, щоб позбутися від жиру і наростити м’язи, щоб ви виглядати розірвав, прочитайте цю статтю, щоб відкрити для себе кращі 5 способів отримати статури ви завжди хотіли з мінімальними зусиллями. Ми збираємося охопити дієти, навчання і все інше потрібно.

* Жирів – триматися подалі від насичених жирів (шкідливих жирів) і продуктів з високим вмістом цукру. Це означає, що торт, морозиво, гамбургери, картоплю фрі, газовані напої і так далі. Замість цього візьміть в кілька здорових жирів щодня: авокадо, рибу, горіхи та насіння.

Ці жири тримати ваше тіло працює плавно і насправді допомогти вашому організму засвоювати і спалювати накопичений жир так що ви втрачаєте жир швидше. Однак, якщо ви знущатися вниз навантаження погані жири, ви будете просто додаючи до Ваших запасів, і ви не побачите результати.

* Споживання білка – Ви хочете наростити м’язову масу, так що вам доведеться багато білка. Їжте більше, ніж ви зазвичай б, і доповнити протеїновий коктейль, то й річ, якщо вам потрібно. Прагніть до 1 г білка на 1 кілограм ваги тіла.

Добре пісне джерела білка включають в себе: курка, індичка, яловичина, риба і яйця.

* Прийом вуглеводів – ваше вуглеводів має бути помірним. Зазвичай дієта для нарощування м’язової маси ви б накопичувати вуглеводи, але не забувайте, що ми намагаємося позбутися жиру теж, так що тримати їх постійно. Володіють високим вмістом вуглеводів сніданку, то помірний обід вуглеводів і низьким вмістом вуглеводів вечерю.

Дотримуйтеся уповільнити перетравлювання вуглеводів, а не швидке перетравлювання вуглеводів. Швидкі вуглеводи викликають викид інсуліну в організмі, який сприяє накопиченню жиру, яка не те, що ми хочемо. Все, що коричневий чудово – чорний хліб, коричневий рис, макарони коричневого, солодка картопля і так далі. Додаткове волокно уповільнює травлення і зупиняє викид інсуліну. Це також допомагає тримати вас у повній довше.

* Тренуватися – коли ви піднімаєте, пам’ятайте, ви піднімаєте для нарощування м’язової маси. Це означає, що ви повинні працювати м’язи жорсткі, щоб вони назад виростити більше і сильніше. Піднімати тяжкості (не надто важкою, що ти собі боляче, звичайно). Прагніть до 3 підходи по 10 повторень хороший чистий, і направте на провал на останньому респ.

* Регулярно тренуватися – Поїзд кожні 2-3 дні, близько 3 разів на тиждень. Спліт вашого тіла на різні групи м’язів, так що ви будете навчати різні групи (або дві різні групи) кожного тренування. Це дозволяє тренуватися з правильною інтенсивністю. Якщо ви зробили повну тренування тіла, ви повинні були б зробити його злегка, щоб ви були готові зробити це знову 2 дні потому.

* Додатковий порада: вчитися у профі. Це кращий порада, яку я можу тобі дати. Вчитися у тих, хто зробив всі дослідження, підготовка і планування, і може приймати всі здогади з картини для вас. Таким чином, ви можете просто сконцентруватися на отриманні результатів, а не цікаво, якщо те, що ви робите правильно.