вправи для м’язів шиї – Як побудувати м’язів шиї

Майже у всіх виходів робота м’язів, найбільш недооцінених області повинні були б бути будь-які вправи для м’язів шиї. Більшість людей не в змозі дати йому багато думав, але це може бути помилкою з кількох різних причин. Давайте подивимося, як побудувати м’язи шиї і чому це так важливо.

Знайдіть хвилинку, щоб думати про те, як важлива ваша шия в будь-якому виді спорту або діяльності. Не має значення, яким видом спорту він, маючи сильну шию важливо. Це допомагає в запобіганні серйозних травм шиї. Вона також може допомогти в запобіганні травмування спинного мозку, а також.

У будь-якому виходи м’язової роботи, велика сильна шия просто виглядає вражаючим. Я маю на увазі, думати про це ні на хвилину, як часто ви бачили хлопця з величезними грудьми, великими руками, і олівець подібний гриф? Це виглядає безглуздо.

Тепер, що приходить на думку, коли ви бачите, хлопець з великими опуклими шиї? Ну, якщо ви схожі на більшість людей він змушує вас думати про когось, як потужний і сильний.

Як побудувати м’язів шиї

Є досить багато вправ для м’язів шиї, які можна використовувати в вашої звичайної тренування, але ми просто хочемо, щоб дивитися на пари, які ви можете використовувати дуже швидко.

Будь ласка, майте на увазі, що ви повинні використовувати попередньо обережно робити будь-які вправи м’язи шиї. Розминка перед виконанням будь-яких вправ. Поверніть вашу шию з боку в бік. Щоб збільшити гнучкість ви завжди хочете використовувати повний діапазон руху.

1. згинання шиї

Це дуже хороша вправа для м’язів шиї, що забезпечує гарні результати. Сядьте в крісло і рухати головою туди, де ви шукаєте в стелю. Тепер покладіть руки за голову і використовувати їх для створення опору.

2. шиї розширення

Це ще одне просте, але ефективна вправа. Приберіть руку і поклав його проти вашого чола. Дивлячись прямо перед собою, почати застосовувати опору. Повільно рухати головою вниз, поки ваш підборіддя не приходить на ваших грудях.

Хоча ці дві вправи для м’язів шиї можуть здатися простими, вони є дуже ефективними. Як ви отримаєте в найближчі тижні, ви можете збільшити опір у своєму власному темпі. Будівництво м’язи шиї не тільки допоможе в прийнятті ви виглядають сильніше, але і допоможе в запобіганні м’язових травм.

Всі права захищені по всьому світу. Передрук людини: Ви можете передрукувати цю статтю, якщо ви залишите всі посилання активні і не редагувати статті в будь-якому випадку.