виступаючої професійного бодібілдингу спільноти стероїдних статтею – 5

Анавар. На відміну від більшості оральних стероїдів, які відносяться до класу II стероїдів даючи більшу частину свого анаболічного ефекту іншими засобами, ніж андрогенних рецепторів (AR), здається, що Оксандролон, ймовірно, мають хорошу прив’язку до AR, і, отже, клас I стероїд, маючи трохи інший ефект. Сам по собі він вважається слабким анаболічним.

Почасти це пов’язано з його очевидне відсутність не-AR-опосередкованої діяльності. Це можна виправити, звичайно шляхом укладання з класу II стероїд, такий як Діанаболом, Анаполона ®, 4-AD, або нор-4-AD: два останніх стероїди вимагають високих рівнів крові, які не отримані перорального застосування порошків.

Інша частина причин цього є те, що культуристи роблять нещасним і необгрунтованих порівнянь при оцінці анаболічних стероїдів. Якщо говорити 8 таблеток на день мало, то препарат вимовляється даремними або слабким користувачем. Але це тільки 20 мг / добу, або 140 мг / тиждень. Лі 140 мг / тиждень тестостерону дають багато результатів? Номер Мало анаболічні стероїди дають чудові результати в цій дозі. На міліграм потенції є розумним, але кожен окремий планшет слабка, тому що дозування small.Because його високої ціни, дуже небагато культуристи взяли великі дози оксандролона. Існує один випадок у медичній літературі (Forbes і ін.), Де він повідомив, що конкурентна спортсмена самоврядних 150 мг Оксандролон на день з чудової вигоди. Це надійність вкрай сумнівна, тому що, якщо аналіз сечі не було зроблено, щоб переконатися, що ніякі інші стероїди не були прийняті, немає ніякого способу, щоб бути впевненим, що спортсмен насправді не приймати більше ліків, ніж повідомив він. У кожному разі, в поточних цінах, тільки досить багаті могли дозволити собі таку дозу. Я особисто пробував 150 мг / добу і вважали його кілька ефективні, але не так різко, і не є кращим режимом.

Оксандролон НЕ ароматизується або конвертувати в ДГТ, і має більш тривалий період напіврозпаду, ніж Діанабол – 8 годин проти 4 годин. Таким чином, помірні дози приймати вранці, в значній мірі із системи в нічний час, але поставляє розумні рівні андрогенів протягом дня і раннім вечором.

Оксандролон поділяє токсичність печінки проблеми, спільні для 17-алкилироваться стероїдів. У свій час вважалося, що він не зробив, але як клінічних, так і практичний досвід роботи з Oxandrin показав, що в дозі 40 мг / добу і вище, токсичність печінки дійсно проблема при тривалому використанні.

Примоболан, я вважаю, повинні бути розглянуті Покращений з’єднання, пропонуючи таку ж активність (зазвичай) нижчою ціною і без алкилироваться токсичності питання.

тривіальне назва оксандролона
систематичне назва 17-гідрокси-17-метил-2-
оксо-5-андростан-3-он
Номер CAS 53-39-4
Код АТС a14aa08
Merck Index номер 6990
Хімічна формула c19h30o3
Молекулярний вага 306.4442 г / моль
біодоступність 97%
метаболізму в печінці
Період напіввиведення 8:00
екскреції з сечею: 90%
фекальних: 6%
вагітності категорії X
Шляхи введення Оральні

Для отримання детальнішої інформації плз. Відвідайте нас на http://www.shrenksonlinepharma.com