використовувати перед сном час, щоб запрограмувати ваш розум на успіх

Що ви подумати, перш ніж заснути вночі? Ваш день на роботі? Ваша друга половинка? Ваші справи вдома? Що б він не був, ви могли б поставити цей час, щоб краще використовувати в спробі максимізувати цілей бодібілдингу.

, А чи не через звичайні без свідомості або в напівнепритомному стані обробки досвіду Вашої дня або те, що вам потрібно зробити завтра, подумки посилити і стратегічно мотивувати себе для досягнення успіху в тренажерному залі.

Подумай про це. Навіщо дозволяти випадковим досвідом свого дня, щоб включати сенсорні враження, що обробляються, поки ви спите, коли ви могли б використовувати ці 6 – 8 годин, щоб живити свою внутрішню силу для досягнення піку мети. Щоб зробити це, ви повинні ковтати самі позитивні, успіх викликають Можливість програмування, яка в основному формою образів.

Ми не можемо думати або представити без деякого рівня фізичної зустрічаються відповідей. У візуалізації, думки і образи призвести до неврологічних візерунки, які в свою чергу призводять до м’язової реакції. З повторенням думок і образів (візуалізація), дану модель неврологічних зміцнюється, і відповідей представити мають більш високу ймовірність появи в реальній ситуації. Це як якщо б візуалізацією неврологічного плану або шаблону створюється. У принципі, при правильному зображень ви можете запрограмувати собі випробувати успіх. Якщо ви можете візуалізувати себе Качаючи залізо і росте, ви будете рости.

Використовуйте наступні перед сном процес сенсорних зображень об’єднати вашу рішучість, переконань і нестримної тривалість успіху і палива вашого зусилля з підготовки кадрів. Іншими словами, заздалегідь запрограмувати себе на успіх в тренажерному залі вже завтра.

надлюдські сила тренування: режим

Уявіть собі сценарій графічним набором ви маєте намір виступити в наступному тренуванні. Але замість того щоб бачити себе в поточне фізичний стан, уявіть себе з точним статурою ви хочете – кінцева товста, щільна, вирізати, спалювання мускулатури, яка представляє пік досягнень.

Після того як ви прімисліть цим сценарієм, винахідливо крок в картину і в необхідний статура, і випробувати себе потужно і майстерно виконуючи безліч. Візьміть на себе відповідальність, винахідливо змушувати себе до межі, а потім за її межами. Як ви генерувати сприйняття цієї чудової зусиль, відчувати кожне супроводжує фізичну / сенсорні фактор емоцій, температури тіла, частоти серцевих скорочень і т.д., відображають рівні ви знаєте, було б необхідно, щоб скласти колоду з самих нелюдських зусиль ви можете собі уявити.

Витягніть уяву і в досягненні повного відображення неприборканої м’язову успіх, сприйняття вибухати набір, який ви буквально зображує плавлення заліза.

Пік м’язової візуалізації успіху: режим B

Відразу ж після завершення режиму, уявіть себе перед дзеркалом в повний зріст у постановці стовбури або купальному костюмі і побачити ваше статура як загальне втілення цього командир м’язової успіху. Як ви дивитеся на вашу представити відображення від телят пастки, чітко помітили виняткову розмір, повнота, форма і частка кожної частини тіла. Саме досвід кожного розрізу канавкою, лінія, пік, вени і сухожилля. Відчуйте природну силу вашого тіла і пропорційна щільності з голови до ніг.

Проведіть 3 – 4 хвилини багате відчувають самостійно, тому що це максимальна м’язова успіхом, спочатку з переднього, то з тилу. Тоді дозвольте собі відчувати кожну частину тіла в цьому піку розвитку зсередини, відчуваючи щільність, сила і повнота кожного м’яза, як ніби ви внутрішньо стати ним. Візьміть ще 3 – 4 хвилини, щоб брати участь у цьому процесі піку внутрішнього об’єднання мускулатури.

Знову ж, творчо поглянути на ваші піку м’язового розвитку в дзеркало, і зверніть увагу собі відображає вираз обличчя і емоційний стан ви відчуваєте, ви б висловити природно, якщо ви насправді було це фізична вимір.

бачення майбутнього впливу успіху

Спроектувати себе назад в тренажерний зал як втілення бажаного рівня м’язової досягнення, але на цей раз уявити собі вивчення вашої статури повністю закачується в одному з дзеркал тренажерний зал після закінчення набору величини навантаження. Коли ви це робите, слухати інших людей навколо вас прокоментувати ваш розмір, потужність і рівень розвитку. Чути їх компліменти, похвалу і, бачачи хвилювання і вдячність за вашу статуру.

Проведіть 3 – 4 хвилини з цим баченням, то бачиш себе у вашому одязі вулиці, високо піднятою головою і блиск майстерно самооцінка у ваших очах. Ви випромінюють здорового м’язової сили і впевненості і, з кожним кроком, ви відчуваєте, командир рівень особистої сили і самоповага – справжнє почуття гордості і значення в досягненні успіху і м’язисті.

Ще через 3 – 4 хвилини, знову уявити собі, стоячи перед дзеркалом в повний зріст у постановці стовбури або купальник. Відчуваючи глибокий зв’язок з кожної частини тіла в це найвищий рівень розвитку, а також почуття законної, вагітних потенціал для досягнення, повільно нехай ваш розум ясний, починають зосередитися на своєму диханні, і нехай все це тільки подумки вислизнути. З цього багатого потенціалу для піку м’язової успіху всередині вас, дозвольте собі легко і комфортно дрейфувати геть у глибокий, заспокійливий сон.

Виконання цього перед сном мотивації сценаріїв щоночі може допомогти вам зберегти ваші мрії позитивні і збагачення, і ваша підсвідомість залиті з сенсорним сила, що команди м’язової прогресу.