вибухові 1 хвилина грудей і ABS Всього м’язи верхньої частини тіла

Привіт всім!

Для того, щоб розвивати і визначати Ваші м’язи в найбільш ефективним способом, ви хочете включити як багато м’язи у вправі наскільки це можливо. Це не тільки найефективніший спосіб створення і визначити м’язи, але, як правило, тому що є багато м’язів, що беруть участь, є значно більше координації, необхідної координації і майже завжди вимагає балансу і м’язової витривалості. Таким чином, ви не тільки роботу і визначити м’язи, але ви також працювати над поліпшенням вашого балансу і витривалість.

Жоден не є більш справедливо, ніж вправа я збираюся представити вам сьогодні. Він не тільки майже працювати всю верхню частину тіла, але ви повинні використовувати безліч баланс через основні сили і м’язової витривалості, щоб дістатися до 10 до 15 повторень. Цей тип вправ повинні бути включені на початку тренування до вашого м’язів будучи попередньо вичерпані.

Отже, давайте прямо в це 1 хвилина тренування! Ця вправа я називаю 1 Нога Стіна Основні Push Up. Його підвищена зростанню, який не тільки працює ваша груди, плечі і трицепси, але має додаткову перевагу розробки вашої основної рахунок включення вправ AB в міксі.

Щоб почати роботу, поставити себе в положення поштовх вгору і покласти двома ногами до стіни. Як ви опуститеся в нижню позицію зростанню, приносять одну ногу вперед, приймаючи його від стіни. У міру просування до вершини поштовх вгору становище, перемістіть ногу назад на стіну. Повторіть вправу, але на цей раз, візьміть інший ногою від стіни і привести його вперед. Подивіться відео нижче, якщо демонстрація інструкції про те, робити цю вправу було неясно.

Спробуйте, і ви побачите, що ви не тільки отримуєте вбивця грудей, плечей і трицепсов тренування, але, що ваші абс дійсно отримати тренування теж! Його все в одному прес і груди м’язи верхньої частини тіла!

Спробувати зробити від 10 до 15 повторень. Якщо ви не можете отримати його прямо зараз, не здавайтеся. Такого роду вправи потрібно час для вашого тіла, щоб розвивати всі м’язи, щоб отримати це право. Може бути, коли ви спробуєте це ви можете зробити тільки 1, 2 або 3, але повірте мені, якщо ви тримаєте на нього, ви незабаром буде в діапазоні від 10 до 15 повторень в найкоротші терміни!