великі люди з великими біцепсами

Кожна людина хоче мати добре побудовані і великий набір біцепси. Насправді, ті, хто є прихильниками робочі їх тіла часто дають біцепси деякі прізвиська. Така одержимість величезними біцепсами стало більш поширеним в останній час. В даний час, якщо ви йдете в тренажерний зал, ви побачите деякі хлопці, які роблять біцепс в наборах, інші, які витрачають більше, ніж один годину робити кучері, дивлячись на себе в дзеркало.

Якщо ви один з тих нав’язливих чоловіків, які несуть їх ваги, коли збираєтеся у відпустку, зверніть увагу на цю статтю, яка надасть Вам опис деяких загальних проблем, коли перед бодібілдинг програми, спрямованої на біцепс навчання. Це резюме може бути дуже корисно відмовитися програм, які не ефективні взагалі.

Проблема № 1: Більше кількості не означає краще
Якщо ви думаєте, що, хоча робити кілька наборів, ви досягнете Huger біцепс, то ви помиляєтеся. Це означає, що як тільки ви домоглися вправу з додатковий фунт, ви будете готові приступити до наступної вправи, не мучити себе, роблячи те ж вправу протягом однієї години.

Проблема № 2: Одержимість про те, як виглядати біцепси під час їх навчання
Кращий спосіб для тренування біцепсів належним чином, підкреслюючи збільшення міцності, щоб не було спущеному біцепси при виході з тренажерного залу.

Проблема № 3: не може сфокусуватися на збільшенні загальної сили тіла
Багато чоловіків навчати своїх грудях, спині і плечах м’язів, не звертаючи особливої ​​уваги на їхніх руках. Переконайтеся в тому, що вони ростуть пропорційно. З іншого боку, якщо ви вибуху свій біцепс, вони будуть перевтома.

Проблема № 4: Повторіть те ж вправу весь час
Експерти завжди сприяє використання двох базових вправ для створення біцепсів: згинання рук зі штангою і гантелями кучерями. Важливо відзначити, що вони дійсно ефективні, але якщо ви готуєте ваші згинання рук зі штангою до 110 фунтів за декілька “повільній швидкості” набори і ваші кучері гантелі до 50 фунтів протягом кількох “тихохідні” набори, ви зможете спробувати наступні сорти:

Вправа 1: “Преса” зовнішня частина м’язів, поставивши лікті назовні і за допомогою супер-хватом.

Вправа 2: “Преса” внутрішню частину біцепса, приймаючи супер-широким хватом на поперечині і копати лікті у ваш бік.

Вправа 3: “Преса” і плечового плечелучевая палицею забити локони і завитки зворотному.

Проблема № 5: м’язи без достатньої напруги
Багато культуристи не розуміють концепцію підготовки м’язів в ізоляції. Біцепс реагувати на постійній напрузі. Щоб отримати результати, необхідні для підтримки бар постійно рухається.

Деякі корисні поради
Для того, щоб отримати кращі результати, підготувати біцепс програма, яка включає нову мету: щоб отримати додаткові 5 фунтів від загальної маси протягом наступних 5 тижнів. Ці додаткові 5 фунтів нададуть Вам принаймні, зайвий сантиметр на руках.