ваші м’язи Будівництво Керівництво

Якщо ви хочете додати більше м’язової вашого кадру, то важливо, щоб виробити СТРАТЕГІЯ або “план атаки”, перш ніж відправитися в спортзал. Як це правильно з першого разу може заощадити багато втраченого часу і енергії.

Не бійтеся вкладати гроші в хороший гід нарощування м’язової маси. Є багато відмінних ресурсів, і вони можуть запропонувати деякі цінні поради на тему харчування і фізичних вправ. Вони можуть також запропонувати рекомендації щодо кращих вправ для цільової області, які ви хочете зосередитися.

Якщо ви готові створити будівлю вбивця м’язи тренування, що, безсумнівно, виробляють чудові результати, майте на увазі наступне:

тренування частота

Перше, що потрібно визначити, як часто ви збираєтеся працювати поза. В ідеалі, ви повинні бути удари кожну групу м’язів щонайменше два рази на тиждень, так що рішення про повне тілі або спліт тренування тіла. Це буде ще достатньо часу для відпочинку і відновлення сил, допомагаючи швидкість прогресу. Якщо ви когось, хто бере участь у багато додаткової фізичної активності, то повну тренування тіла проводиться два-три рази на тиждень, ймовірно, буде вашим кращим вибором. З іншого боку, якщо ви будете вести менш активний спосіб життя, то верхній / нижній розколу є кращим методом, оскільки вона буде у вас в тренажерному залі чотири дні на тиждень.

вибрати вправи

Рухаємося далі, друге, що ви повинні зробити, це встановити ваші вправи. Ви повинні мати поєднання з’єднання і ізольованих вправ – рухи, такі як жим лежачи, присідання, станова тяга, рядків, бічні випадають меню, біцепса кучері, трицепс розширень і бічний піднімає. Цей комплекс вправ допоможе цільової м’язи під різними кутами, так що ваше тіло ніколи не перестає відповідати на запити. М’язи не повною мірою оскаржені найголовніша причина, чому люди не бачать результатів, так що прийняти цю точку в керівництві нарощування м’язової маси серйозно. Якщо ви хочете добитися прогресу, тримати достатню різноманітність у тренування.

виберіть ваги рівнів

Нарешті, ви повинні вирішити, яку вагу ви будете підйому. Скільки ваги ви піднімаєте має зворотний зв’язок безпосередньо з тим, скільки повторень ви виконуєте – чим вище маса, тим нижче загальний повторень. Ті, хто використовують більш високу повторень по 10 повторень або близько того буде потрібно піднімати більш легкий вага, так що їх м’язи не втому рано.

Якщо ваша головна мета полягає в створенні сили, прагнути до більш високих вагою і нижньої повторень. Однак, якщо ви хочете працювати на будівництві м’язової маси, то ви повинні включати в себе як більш низькі діапазони представник разом з представником більш високого діапазону з різними вагами. Це забезпечить максимальний рівень стимуляції так що ви отримаєте довгостроковий приріст розміру, а також отримати миттєвий розмір прибутку, які реалізуються з твердими насоси м’язи від більш високого діапазону респ.

Пам’ятайте, що там нікого немає кращої тренування для нарощування м’язової маси. Бажано, щоб створювати свої власні унікальні тренування за допомогою правильної комбінації вправ, заснованих на Ваш тип статури, переваг і доступності. Гарне керівництво нарощування м’язової маси надасть вам всю інформацію, вам потрібно, щоб почати будівництво м’язової в здоровій і ефективним способом.