важкої атлетики поради 3 способи, щоб допомогти вашому відновленню

Одним з найбільш важливих факторів у безпечних та ефективних важкої програми відновлення. На жаль, занадто багато людей ігнорують цей принцип і думають, що всі їхні прогрес буде відбуватися в спортзалі. Важливо розуміти, що ваші м’язи не ростуть, а ви піднімаєте вагу.

Правда, підняття важких буде стимулювати ваші м’язи рости, тому що організм адаптується до стресу. Тим не менш, реальне зростання м’язів не відбувається в цей час. Швидше за все, це відбувається в тренуванні між сесіями. Ви повинні стимулювати ваші м’язи в тренажерному залі, але ви також повинні дати їм можливість рости, даючи їм більше відпочивати і все харчування, що їм потрібно. Ось три простих порад для вас досвід належного відновлення.

Нехай достатньо часу пройде в період між сесіями

Це може здатися очевидним момент, але багато хто просто не отримати його. Чим інтенсивніше ваші тренування, тим більше часу ви повинні дозволити в період між сесіями. Точна кількість часу, буде змінюватись в залежності від вашого рівня досвіду і інтенсивність тренувань. Однак, якщо ви не можете підняти трохи більше ваги під час кожного нового сеансу, ви, ймовірно, не отримує достатнього відпочинку.

спати

Важливість сну, коли нарощування м’язової маси не може бути переоцінена. Як ми перше казали, м’язи будуть рости, поки ви перебуваєте в стані спокою. Одна з причин того, що це так важливо, що гормон росту збільшується під час сну. Для більшості людей, хорошого сну становить близько 8 годин. Вам може знадобитися більше або менше в залежності від багатьох факторів. Будьте впевнені, щоб бути чесним із самим собою, однак, про те, скільки сну вам дійсно потрібно. Зробіть все можливе, щоб переконатися, що ви отримаєте відпочинок, що хорошою ночі.

харчування

Ми всі знаємо, що харчування важливо для життя здоровий спосіб життя. Це так само важливо для нарощування м’язової маси. Я кажу про кількість і якість. Якщо ви намагаєтеся отримати м’язи, необхідно додати калорій до вашої дієті. Ви також повинні отримати велику кількість білка на додаток до здорового вуглеводів і жирів. Але я говорю не тільки про кількість тут. Якість їжі так само важливо, тому ви не можете просто бовтатися в місцевому ресторані швидкого харчування при спробі побудувати м’язи. Їжте більше цільних продуктів, включаючи фрукти та овочі, щоб переконатися, що ваш організм отримує належні поживні речовини вона повинна рости.

Зверніть увагу на ці три аспекти відновлення, і у вас є правильний фундамент для росту м’язів.