ваги план з бодібілдингу

Планування плані ваги для побудови м’язової тканини просто коли у вас є всі елементи, до цієї проблеми. Заковика в тому, що багато людей не знають точно, що всі ці частини, як правило,. Отже, сьогодні ми поговоримо про те, як побудувати хороший план збільшення ваги, що ви могли б отримати збільшення близько двох фунтів на тиждень і більше.

Всякий раз, коли два фунти тиждень не здаються дуже багато для вас, подумайте: Ваша система може тільки природно виробляємо 2 кг м’язів на тиждень без застосування стероїдних препаратів. Так що якщо ви розробляєте більш ніж на 2 фунти в тиждень, цілком імовірно, що більша частина цієї ваги насправді жирові відкладення.

І у нас була спроба отримати план ваги колективно, що дозволяє нам купувати здорову вагу тіла правильно? І це означає, побудови м’язової маси, не обов’язково покласти жир. Насправді, поряд з будь-якою системою збільшення ваги, ви отримаєте кілька додаткових зайвий жир. Однак метою було б зробити певні ви завжди розвивається набагато більше м’язів, ніж жиру.

Тому ми повинні ввести різні аспекти вашого плану збільшення ваги …
Крок 1: Скільки зайвої ваги ви хочете досягти?

Ви хочете, щоб зрозуміти це, спочатку, таким чином у вас є дуже хороша мета стріляти, і ви могли б встановити етапи. Скажи, що ти насправді важать до сто тридцять фунтів прямо зараз, і ваш ідеальний вага буде 170 фунтів. Потім, вам потрібно буде поставити в загальній складності сорок фунтів.

Це виглядає як багато ваги, щоб отримати однак, ви можете зробити це протягом декількох місяців. Як тільки ви ознайомитеся з вашого плану збільшення ваги, і ви починаєте досягнення пару фунтів на тиждень, як ми вже згадували, ви в кінцевому підсумку на сто сімдесят фунтів .. протягом всього п’яти місяців.

Envision 5 місяців по дорозі … В даний час 40 фунтів вагоміше, ніж зараз. Що саме ви могли б здатися не так багато більш м’язистим … Не відчуваючи такий худий … Заповнення власної футболки … п’ять місяців не так далеко. Тому приступити до роботи!

Крок 2: Побудувати ваги дієта плану

Наступне, що вам необхідно включити в свій план збільшення ваги є дієта для наслідування. Може бути, ви вже думали, ви будете споживати більше калорій, щоб придбати вагу. Але скільки калорій? Саме те, що ви повинні харчуватися, щоб отримати масу тіла? Я думаю, ви питаєте себе, такого роду запити.

Ну, щоб визначити кількість калорій, щоб споживати, щоб збільшити вагу, швидко помножити свій нинішній вагу на 20. Це має надати вам кількість калорій потрібно їсти кожен день для того, щоб додати у вазі, а також нарощування м’язової маси. І тому формула буде виглядати так:

(Кількість Вага тіла 20) = # День на день калорій

Просто не так? Прямо зараз, вважаю це просто відправна точка. Вам може знадобитися набагато більше калорій, і ви могли б вимагати менше. Тобто, де моніторинг приходить дюйма Але ми будемо прийти до цього пізніше. Просто просто знаю, що це ваш старт.

Тепер ви знаєте, кількість споживання калорій ви повинні споживати придбати сильного вагу і м’язову масу, ви повинні знати, які продукти є для збільшення ваги.

Можливо, ви захочете слідувати певним співвідношенням вуглеводів, білків, а також жирів. Це те, що називається мікроелементів пропорції, але це всього лише технічне вираз. Як правило, більшу поживну пропорційно збільшенню ваги і м’язів становить 30% білків, 40% вуглеводів і 30% жирів.

Таким чином, 30% від відповідних калорій буде надходити з білків, 40% від cabohydrate харчування, а 30% з жиру. Давайте поглянемо на точні деталі їжі ви повинні з’їсти. Я перерахую усі найбільш ефективні їжу, щоб отримати вагу тіла …

Опції для вуглеводів для збільшення ваги тіла:
• Рис
• Яблука
• Банани
• Паста
• Хліб
• Квасоля
• повільна приготовлена ​​вівсянка
Джерела білка для збільшення ваги:
• Пісне м’ясо
• Смажена курка
• Туреччина
• Сир
• Яйця
• Білки
• Риба
Ресурси жирів збільшити вагу:
• рослинна олія
• Авокадо
• Горіхи
• Арахіс
• Лосось
• Соєвий
Тепер, коли у вас є список продуктів, для досягнення маси тіла ви можете побудувати хорошу дієту ваги.

Іншим суттєвим моментом дієти є нарощування м’язової маси необхідно збільшити вашу їжу консистенції. Ви повинні з’їсти 6 компакт страви кожен день, на відміну від стандартних трьох прийомів їжі в день.

Харчування триразове харчування прийнятно, якщо ви нормальна людина, яка не намагається додати у вазі. Але якщо ви хочете, щоб ваші ваги стратегію працювати, ви повинні споживати більше і їсти частіше.

Це, ймовірно, забезпечити ваше тіло завжди має достатню кількість поживних речовин для побудови м’язової маси свіжих і переконайтеся, що ваше тіло не руйнування власної дорогоцінної м’язової тканини використовувати для отримання енергії.

Всякий раз, коли ви не їсте досить часто, ваша система може легко розбити м’язові тканини для джерела енергії. Подумайте про школу сарани роз’їдають м’язову тканину щоразу, коли ваш шлунок гарчить. Це в основному те, що відбувається. Ваше тіло харчується сама. Це не продуктивно, щоб покласти в новий м’яз і покласти на вазі.

Крок 3: План План силового тренування

Діючий тарифний план збільшення ваги повинна включати тренування 3 рази на тиждень. Чому 3 дні на тиждень? Тому що це все, що потрібно для створення абсолютно нової м’язової маси. Більше, і це перебір для вас. Ви не є професійним будівельником тіла на стероїдах тому підготовка понад цього насправді зворотних результатів.

Це помилка багатьох новачків роблять, коли ходити в спортзал. Вони роблять 2:00 марафони силові тренування 5 днів на тиждень і дивно точно, чому вони не поліпшується.

Все ваше тіло росте, поки ви спите … Ніколи, коли ви знаходитесь в тренажерному залі вага підйому. Підняття тягарів насправді викликає мікро-сльозами на м’язові тканини, що робить м’язової тканини відростають більше і сильніше, як тільки ви спите. Це означає, що мають вихідні підходять для відпочинку між виходами робота має вирішальне значення.

Намагаючись зберегти ваші тренування процедури нижче годину ще один істотний аспект. Після важких інтенсивних фізичних вправ протягом 45 – 60 хвилин ваше тіло випускає кортизолу, який є катаболического гормону, який зменшує м’язові тканини.

Ваша кінцева мета в тренажерному залі, щоб увійти, піднімають важкі ваги, і вийти швидке, тому ви можете отримати після тренування їжу і отримувати поживні речовини у вашому тілі, щоб виправити ваші м’язи і отримати за ваші тренування.

Ваш власний план збільшення ваги повинне потрібен, щоб підняти важку вагу в тренажерному залі. Переконайтеся, що ви отримуєте вага, який робить м’язи втрачають протягом 8 – 12 повторень. Так що якщо ви можете взяти дві гантелі 35 фунта і провернути 20 повторень, вага занадто легкий, і ви повинні вдарити його “вгору” до 50 фунтів. гантелей, щоб побачити кількість повторень ви зможете зробити за допомогою цього.

Найбільш ефективною силового тренування тренування процедур для збільшення ваги з’єднання фізичних вправ. Такі речі, як …
• Жим лежачи

• Підтягування

• Військова преса

• Штанга присідань

• Штанга мертвих ліфтів

• Провали

І вам не потрібно виконувати 10 істотних наборів кожного з них. Здебільшого, 3 – 4 повторень набору досить у вправі.

Як і очікувалося, ви не будете виконувати кожну вправу на кожній роботі виїзного засідання. Якщо ви проводите повне тіло тренування ви будете часто хворіти для вашої наступної тренування і це заплутає вашої ваги плану, оскільки ви ніколи не зможете тренування 3 рази на тиждень, що шлях.

Іноді вам може бути біль протягом приблизно 3 – 4 дні відразу після тренування, коли ви піднімаєте важкий вантаж вагою, таких як ця. Таким чином, ви, можливо, захочете, щоб розбити вашу програму важкої атлетики в різні частини тіла.

Наприклад, ваша важка атлетика розколу могли б можливо виглядати наступним чином:
• Понеділок: Область грудей, трицепси, плечі

• Середа: стегна і ноги

• п’ятницю: руки, спина, біцепси

Всякий раз, коли вам відокремити ваші тренування схожі на це, ви можете бути впевнені, ви не займаєтеся тієї ж групи м’язів частіше, ніж один раз на тиждень. Це дозволяє м’язам для ремонту та розширення для вашої майбутньої роботи в.

Крок 4: Інформація про ваших власних вигод

Заключна частина вашого плану збільшення ваги перевіряє ваш прогрес. Вам потрібно буде відслідковувати кілька речей на щотижневій основі, щоб переконатися, що ви отримання результатів, які Ви шукаєте. Використовуючи цей метод, ви можете налаштувати речі, якщо ви хочете.

Три речі, які ви повинні дотримуватися, є:
• Надлишковий жир: Ви можете контролювати ваше тіло зайвий жир від тижня до тижня, використовуючи набір супортів ви можете отримати за 5 доларів на Amazon.com. Все, що вам зробити, це використовувати його, щоб торкнутися вашого тіла жиру і зняти розміри. Ви можете слідкувати формули на кшталт Jackson / Поллок 3 очки метод для розрахунку вашого тіла зайвий жир%. Використовуючи цей метод, ви можете переконатися, що ви не отримуєте більше жиру, ніж м’язів.

• Вага: Само собою зрозуміло, це саме те, що ви, мабуть, найбільше турбує. Це просто означає, наступивши на масштабі та щотижневі перевірки ваги вашого тіла. Зважуйтеся Перше, що після пробудження перед їжею будь сніданок, щоб отримати поточну істинного ваги. Чи не обдурити себе, оцінюючи себе в 5:30 в нічний час, як тільки ви мали великий їжі. Ваша вага тіла може змінюватись на 5-8 фунтів цілий день, і ви ніколи не будете отримувати точне читання таким чином. Зважте себе тільки один раз на тиждень. Ще раз, ваша вага може коливатися через повсякденно таким чином ви хочете бути впевнені, ви не більше ніж все оглянути, ставши дуже нав’язливо про це.

• Знімки: приймати перед і після зображення так, ви зможете реально побачити результати в майбутньому. Це може бути важко сказати, з дня на день, наскільки успішним вашої ваги план, але як тільки ви розглядаєте ці образи вже через місяць ви побачите зміни.
Даний міні-керівництво має представити Вам відмінний поштовх для збірки фантастичний план збільшення ваги, що змушує тебе приймати у вазі. Пам’ятайте, щоб не приймати жодного з кроків вказав. Вам потрібно кожен біт загадки, щоб збільшити вагу і наростити м’язи як можна швидше.