будівництво м’язів грудей

Одна річ, яка могла б бути трохи важко для вас почути, що ви не можете бути в змозі побудувати гігантську груди, що ви хочете. Ваш розмір і генетична схильність до тіла, що у вас може бути, що буде визначити, чи можна побудувати великий грудьми чи ні. Ви повинні бути чесним із самим собою на початку про те, що ваші очікування будуть у ваших зусиллях груди будівлі.
Секретний ключ
Грудні м’язи не тільки м’язи, яка знаходиться у ваших грудях. Вони повинні бути у хорошому стані для форми грудей, щоб отримати це точені дивитися. Одне з кращих вправ для цього погляду є жими. Коли ви працюєте м’язи в грудях, переконайтеся, що ви звернете увагу на всі м’язи, які знаходяться під вашою грудей. Ось деякі з речей, які ви можете зробити для ваших м’язів грудей, що ви, можливо, не чули раніше.
Багато культуристи використовують жим лежачи протягом ряду років, щоб отримати певний погляд у їх м’язах грудей. Тим не менш, це може бути час, що ви спробували щось інше. Ви можете варіювати жим лежачи, що ви зараз робите і утримувати свою владу по-іншому. Спробуйте ближче зчеплення наприклад для зовсім іншої тренуванні.
Жим від грудей сидячи іншу вправу, яке ви можете зробити для ваших м’язів грудей. Це дуже схоже на жим лежачи, крім вас сидять, а не лежачи. Ця вправа буде працювати грудні м’язи в дуже ефективною манері, тому що ви використовуєте тільки грудні м’язи, а не покладатися на абс або назад для будь-якого з важкої атлетики.
У цій вправі ви стикаєтеся з тренування машини. Кабельний кросовери роботу з проведення ручки і тягне ручки до вашої талії. Зігніть трохи тіло вперед, відпустіть кабелів тому, стискаючи груди. Кабельний кросоверів можна зробити високим або низьким.
Нахиліть мухи зробили у сорок п’ять градусів. Руки повинні бути зігнуті в дев’яносто градусів, і ви будете піднімати їх, поки вони не зустрінуться. Опустити руки, але будьте обережні, щоб не йти під лавку.
Остання вправа, яке ви повинні спробувати є провали. Це важке вправу, але вони дадуть вам відмінні результати. Є ряд варіантів падіння, які ви можете зробити для ваших м’язів грудей. Найбільш поширеною формою DIP робиться сидячи в кріслі. Підніміть тіло від кафедри за допомогою зброї, а потім опуститися нижче рівня стільця.
Ось лише кілька вправ груди працювати. Завжди пам’ятайте, що хоча ваше харчування було зробити у відповідність з грудей тренування нарощування м’язової маси або ви не отримаєте бажаного результату.